Мелитопольцы устроили флешмоб Укрпочте

Просмотров: 787
27 апреля 2021 07:57
Мелитопольцы устроили флешмоб Укрпочте фото

В Мелитополе случился флешмоб, посвященный Укрпочте.

Итак, о чем речь. Модератор городского паблика "МелитопольUA" Евгения Игнатенко опубликовала открытое письмо к руководству Укрпочты, в котором просит предприятие сделать наконец-то ремонт в одном из мелитопольских отделений

"Люба моя, Укрпошта! Пишу тобі листа, сподіваюся, що ти його точно отримаєш. Більш ніж тридцять років я користуюся послугами найкращого відділення номер 16 у місті Мелітополь. Тридцять років - це, скажу тобі, СТАЖ. Всі ці роки я ходжу в одне й те ж саме відділення, спілкуюся з одними й тими ж співробітницями. На моїх очах вони приходили молодими, гарними дівчатками, а зараз вже є поважними паннами. От, наприклад, була собі Раєчка, а стала вже Раїса Михайлівна...ціле життя поштарки - в мене на очах.

Чому пишу? Тому що за тридцять років ти, моя люба, зовсім не полюбила цих дівчат так, як вони того заслуговують. А вони - заслуговують. Вони вивчили державну мову у россійськомовному місті, дуже добре спілкуються нею, і я бачу, як їм це подобається; вони освоїли комп*ютери, бо так було на часі; вони примають від бабів виплати по комуналці ( тільки за це їм треба молоко та посилене харчування)...вони роблять свою роботу , вкладаючи в неї душу.

А натомість?! Приміщення, в якому вони працюють - старе та не ремонтоване. Так, ти повісила красиві таблички у накрасивішому синьому та жовтому з гарним лого, встановила комп*ютери...але ж це - ВСЕ. Наші пані сидять, підклавши під ноги дертий картон, на стільцях, на яких сиділи ще до того, як повиходили заміж...а комп*ютери стоять на тих столах, що пам*ятають ще газету ПРАВДА.

Люба моя, май Бога в серці! Зроби дівчаткам красиво! Щоб вони з гарними зачісками, з красивим макіяжем, у білих сорочках та спідницях були КОРОЛЕВИ. Вони того точно варті.

З повагою до Головної Пошти України, я, Ігнатенко Євгенія".

В комментариях пользователи присоединились к Евгении и также приводят примеры того, как в жутких ободранных помещениях приходится работать прекрасным сотрудникам.

"Так, працівники Укрпошти дуже працьовиті, добросердечні, завжди готові допомогти, але... ця сама історія занедбаності приміщення і у нас ( відділення 12)", - пишет Надежда Дребот.

"Відділення 69083, совок з усіх дірок. Літом спека стрвшна невже дівчатка не заслуговують кондішен? Та і клієнти теж потіють...", - присоединилась Ирина Педь.

Багато таких відділеннь насправді. Але плюсую. Укрпошта! Почніть ремонти у відділеннях. Не треба той совковковий модерн берегти. Нагадаю про опалення і кондиціонери, - просят пользователи.

 

 

Имя:
Ваш комментарий:

Флавио007
27 апреля 2021 г. (12:10)

"Совок, кондишен, пани" - это точно мелитополька писала? Сомневаюсь.

Аноним
27 апреля 2021 г. (13:10)

Игнатэнко,а к чему этот высер?

Ватник
27 апреля 2021 г. (13:21)

Уже как 30 лет незалежности !!! а у вас всё совок виноват 

uhfvjnysq
28 апреля 2021 г. (01:09)

Ага ,"працьовиті". Только посылки тырить и открывать умеют. При этом ничего не докажешь.

А САМИ работники не видят, в каком сраче работают. Сами не могут добиться ремонта. Ведь, действительно, место публичное с мрачной и заунывнй обстановкой.


Похожие новости: