Мелитопольцы ко Дню Конституции создали объемные открытки

Просмотров: 927

25 июня 2020 15:45

Мелитопольцы ко Дню Конституции создали объемные открытки фото

 Мастера бумагопластики Анна и Александр Брянцевы ко Дню Конституции Украины создали объемные 3D-открытки.

Супруги Александр и Анна Брянцевы, педагоги МГПУ им. Б. Хмельницкого, уже не первый год занимаются бумагопластикой. За время своей работы в этом направлении они проводили мастер-классы для детей, создавали праздничные открытки, объемные книги и даже соборы и замки из бумаги.

Ко Дню Конституции А. Брянцева рассказала, как создавали удивительную открытку-трансформер.

 - Я подумала, що було б символічно, якби у святковій листівці до Дня Конституції була б метафора того, що Свято нашої української Конституції має тривалу історію. Перша ідея не забарилися... Але …. вихідній ідеї #1 я мусила сказати "ні" через те, що листівці конструктивно забракло руху. Наступна ідея #2, здавалося б, вирішила проблему втілення у папері листівки алегорії плину часу, але ж папір...

Відібраний заздалегідь, уподобаний серцем), він, тим не менше, яро почав чинити опір згинам - залом за заломом. Тож довелося, як кажуть, "міняти коней на переправі" - шукати іншого. Паперу, який би "дружньо" поставився до бігування згинів. А що згинів конструкцією передбачалося ой-ой, то й папір знадобився не просто "дружній", а "супертовариський") На щастя, такий папір "відшукався". І що потішило, колір і фактура виявилися такими, як уявлялися. Конструкція листівки, кінець-кінцем, побачила світ!

Така собі листівка-трансформер. Один легесенький порух руки убік - і до двох прямокутних площин листівки несподівано додаються ще десять - п'ять прямокутних і п'ять у вигляді овалів. При цьому площини перетинають одна одну під геть неочікуваним кутом. Більш того, створюється враження, що площини ніби "вростають" одна в одну: криволінійні у прямокутні і навпаки. Зовні це виглядає навдивовижу і динамічно. Отже, конструкція листівки допомогла реалізувати алегорію тривалості і поступового розгортання у часі конституційних процесів в Україні, - так описала процесс создания очередного шедевра Анна.  

 


Имя:
Ваш комментарий:

рсдрп
25 июня 2020 г. (18:05)

книга об которую вытерли ноги


Похожие новости: