До чого ці кривляння: Джамалу захейтили за «особливе» виконання Гімну України

Переглядів: 926

7 серпня 2023 16:30

До чого ці кривляння: Джамалу захейтили за «особливе» виконання Гімну України фото

5 серпня у Лондоні на домашній арені стадіону «Стемфорд Брідж» співачка Джамала виконала гімн України. Проте багато українців розкритикували її за «особливе» виконання гімну України.

«Співати гімн – це завжди дуже відповідально. А співати на стадіоні з трансляцією на 25 каналах більш ніж у 200 країнах та на багатомільйонну аудиторію – ще більше. Сьогодні мій гімн звучить урочисто, злітаючи над стадіоном. Так я тішуся, що кожного дня ми наближаємо нашу перемогу на очах усього світу. Для кожного, хто торкається гімну України своїми почуттями та пережитими емоціями, він стає особливою, його власною піснею. У цьому магія патріотизму: коли ти робиш це від душі, з любов'ю, можна побачити, як ти відриваєшся і буквально летиш від щастя, що "твою пісню", твій гімн чує світ», – написала Джамала.

Реакція публіки не змусила себе чекати:

  • Гімн – це особлива пісня, тут не варто використовувати вокалізми. Не відчула душу.
  • До чого ці кривляння?
  • Критику важко сприймати. Але це гімн, а не пісня. Ви його виконали для себе, тому що решта на стадіоні прийшли на ваш концерт і не змогли заспівати всі разом. Вважаю, що потрібно заборонити міняти гімн.Схожі новини: