Мелитопольский район жалуется на областной геокадастр

Переглядів: 1437

6 лютого 2020 09:50

Мелитопольский район жалуется на областной геокадастр фото

Действия областного геокадастра наносят ущерб сельчанам Мелитопольщины

Сельчане Мелитопольского района обратились к главе Запорожской облгосадминистрации с жалобой на действия областного отделения Госгеокадастра Украины.

Претензии озвучил глава Мелитопольского райсовета Александр Мордик.

- Геокадастр без узгодження з громадами через аукціони передає в оренду землю пасовищ. Пасовища розпахуються людьми, які до сільського господарства відношення не мають. Якщо це не зупинити, то наше населення не в змозі буде держати скотину. А за рахунок цього вони виживають. Таких випадків у нас останнім часом багато - Астраханська сільська рада, Новомиколаївська, теперь Світлодолинська рада. Прошу розібратися з цим питанням, - обратился к главе ОГА А. Мордик.

Виталий Туринок ничего конкретного по этому поводу сказать не смог. Только констатировал, что Геокадастр работает не для людей.

- В кожному районі і кожному місті я чую одне і те саме про геокадастр. Ми з цим працюємо, щоб вони стали працювати на благо людей, - отметил В. Туринок.

Напомним,  в Астраханском сельском совете сельчане вышли на протест, когда увидели, что на пастбище приехала чужая техника.

А в Светлодолинском сельсовете протестовать начали заранее.



Имя:
Ваш комментарий:

Аноним
6 лютого 2020 г. (09:53)

треба скаржитись зэльоной каман_ді, їх це дуже цікавить


Схожі новини: