Текст обращения депутатов Мелитопольского горсовета к Президенту Украины

Добавить новость

Просмотров: 1687
27 Сентября 2013 14:42 | Автор: Наталья ДЯТКОВА

Зачитал текст обращения перед голосованием секретарь горсовета Андрей Чаппа. Фото Любови ЧАЙКИ.
Зачитал текст обращения перед голосованием секретарь горсовета Андрей Чаппа. Фото Любови ЧАЙКИ.
Текст обращения депутатов Мелитопольского горсовета к Президенту Украины, а также генеральному прокурору, министру внутренних дел и губернатору области, которое было принятого на внеочередной сессии 27 сентября:

"Ми, депутати Мелітопольської міської ради Запорізької області просимо звернути увагу і взяти під контроль ситуацію, в якій опинився мешканець м. Мелітополь, промисловець Пижинський Ярослав Іванович.

Ярослав Іванович був одним із перших мелітопольців, що вступили в Партію регіонів. Він же її і очолював до 2010 р. Внаслідок дій з боку органів внутрішніх справ у лютому 2013 р. Пижинський Ярослав Іванович опинився в слідчому ізоляторі, незважаючи на групу інвалідності, цукровий діабет і важке захворювання нирок, що вимагає регулярної процедури гемодіалізу, Ярослав Іванович перебуває у слідчому ізоляторі і на сьогодняшній день. Даний вийнятковий засіб був застосований, не дивлячись на те, що Пижинський Ярослав Іванович жодним чином не вчиняв буль-якого впливу на діяльність слідства, не мав намірів переховуватися від слідства та не вчиняв ніяких дій, на підставі яких, керуючись статтею 177 КПК України, слід було б взяти його під варту. Більше того, як вже вказано вище, Яросав Іванович має доволі тяжкий стан здоров'я.

Також звертаємо вашу увагу, що в той час, поки Ярослав Іванович перебуває в слідчому ізоляторі, відбуваються процеси позбавлення його власності та бізнесу, що негативно впливає на соцально-економічну ситуацію в м. Мелітополі. На підставі вищевикладенного просимо взяти під ваш особистий контроль дану ситуацію, розглянути питання правомірности вищевказаних дій та відновити закон і справедливість по відношенню до Пижинського Ярослава Івановича.

Текст звернення затверджено на сесії Мелітопольскої міської ради 27 вересня 2013 р.

 
 
 

Версия для печати
 Рейтинг: 0 из 5. Голосов: 0Теги: обращение депутатов, обращение к президенту