СБУ повідомила про підозру двом колаборантам, які обіймають «керівні посади» на ТОТ Запорізької області

Переглядів: 208

27 вересня 2023 15:44

СБУ повідомила про підозру двом колаборантам, які обіймають «керівні посади» на ТОТ Запорізької області фото

Співробітники Служби безпеки зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще двох колаборантів, які обіймають «посади» в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях.

За інформацією СБУ, підозру отримав мешканець Кам’янки Пологівського району, який ще з 2014 року є активним прихильником «руського мира».

На початку окупації Пологівського району дуже радів приходу військових рф. В обмін на лояльне ставлення усіляко догоджав окупантам, за що був призначений начальником відділу земельних відносин у незаконному органі влади, окупаційної адміністрації – «Военно-гражданская администрация пгт. Куйбышево Пологовского района Запорожской области».

Інший колаборант – мешканець Білоцерківки - теж активно співпрацює з ворогом. З початком широкомасштабного вторгнення рф в Україну, він  добровільно пішов на співпрацю з окупаційною адміністрацією країни-агресора та запропонував свої послуги. Його призначили начальником відділу благоустрою та житлово-комунального господарства у так званому органі - «Военно-гражданская администрация пгт Куйбышево Пологовского района Запорожской области».

На своїх «посадах» зрадники усіляко сприяють діяльності окупаційної влади, беруть активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітують земляків підтримувати окупантів.

Вони свідомо надають сприяння окупантам в управлінні захопленими об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності.

Слідчі СБУ кваліфікували дії колаборантів за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Відносно обох зрадників обвинувальні акти направлено до суду.

Викриття зловмисників здійснювались за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.
Схожі новини: