Коригувальник ракетних ударів по військовій та критичній інфраструктурі Запоріжжя отримав довічне ув’язнення

Переглядів: 257

25 вересня 2023 20:50

Коригувальник ракетних ударів по військовій та критичній інфраструктурі Запоріжжя отримав довічне ув’язнення  фото

Завдяки доказовій базі Служби безпеки довічний термін ув’язнення отримав агент фсб, який коригував ракетні удари рф по військовій та критичній інфраструктурі Запоріжжя.

За інформацією СБУ, контррозвідники затримали його під час спецоперації на прифронтовій території регіону у листопаді 2022 року.

За даними слідства, зловмисником виявився працівник місцевого оборонного підприємства, який наводив російські ракети на виробничі цехи заводу.

Крім того, він скоригував серію повітряних атак агресора на об’єкти енергетичного комплексу області.

Після ворожих ударів російський агент виходив на місцевість для фіксації наслідків «прильотів» та передачі окупантам відповідного «звіту».

Як встановило розслідування, зловмисник був завербований російською спецслужбою після початку повномасштабного вторгнення рф.

Затрматний надсилав ворогу електронні координати та фото українських об’єктів з прив’язкою до місцевості.

Під час обшуків за місцем проживання зрадника вилучено мобільний телефон і комп’ютерну техніку, які він використовував у розвідувально-підривній діяльності на користь рф.

На підставі зібраних Службою безпеки доказів суд визнав зловмисника винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Схожі новини: