Участников «тарифного протеста» под Днепром забросали яйцами, зеленкой и фекалиями

Просмотров: 419
24 января 2021 18:51
Участников «тарифного протеста» под Днепром забросали яйцами, зеленкой и фекалиями фото

Не по плану начался митинг против повышения тарифов в Павлограде.

Неизвестные в масках забросали протестующих яйцами, а также облили зеленкой и фекалиями.

Инцидент произошел прямо под стенами Павлоградского исполкома. Участников акции это не остановило. Они подожгли шины, а митингующие начали призывать власть к ответу за рост тарифов.

Источник

Имя:
Ваш комментарий:

Аноним
24 января 2021 г. (18:59)

Властям в городах подчинена все гопота  города ,  если вы не в курсе . Так что все эти в натуре  ,готовы исполнить любую указание и как понимаете полиция вмешиваться и защищать рабов , тоже не будет

Аноним
24 января 2021 г. (20:21)

У мене неоднозначне ставлення до, так званих, "тарифних майданів". З одного боку, цідняття цін дійсно є економічно необгрунтованим. Оскільки Україна споживає щорічно приблизно 30 мрд. куб м природного газу, з яких 22 мрд. власного видобутку, собівартістю 2,2 грн. за куб. Ще 8 мрд. кубів закуплено влітку 2020 року на європейських газових хабах по 4 грн. за куб та закачано у газові сховища Ураїни. Тобто легко можна вирахувати середньозважену ціну газу на ринку України - вона складає 2,7 грн. за один кубічний метр. Тобто за будь яких розкладів, ціна природного газу для кінцевих споживачів не може перевищувати 4 грн, навіть при завищеній у рази нормі рентабельності. З іншого боку, це подорожчання є наслідком вибору, який зробив 73% охлосу у 2019 року, обрав президентом обдолбаного торчка, холуя КАЛО-мойші. Тому підвищення цін є заслуженою "виногородою" для довбодятлів. Образно кажучі - беріть тепер ложки побільше та розгрібайте своє ж лайно! І ще є один аспект цього явища. А саме - дійові особи, які призвели до подорожчання, зокрема газу, та організатори "народних протестів" є одні й ті ж самі. Це всім відомий факт, що газорозподільчі мережі та газопостачальні компанії, переважно, контролюються ОПаЗаЖопу. Ініціюють блокування вулиць також функціонери цієї ж пропутінської антиукраїнської підривної організації - ОПаЗаЖопу. Яка мета всієї цієї теперішньої вакханалії? Мета очевидна - створити у країні хаос та повністю захопити недієздатну теперішню владу ставлеником Путіна Медведчуком і, як наслідок, капітуляція України перед Кремлем. А після цього настане так багатьма омріяна совками Мелітополя повна жопа "русскава міра".

Флавио007
24 января 2021 г. (20:38)

Дядя, ты чего надрываешься тут? Пиши на местном языке. Так хоть читать твои комменты будем.

Аноним
25 января 2021 г. (08:30)

Эт точна! Для кого он тут наваял такую кучу на мове? Я пару строк прочитал и спекся. :)

Команч
24 января 2021 г. (20:41)

И эти ахенты Путина.

Команч
24 января 2021 г. (20:41)

И эти ахенты Путина.

Аноним
25 января 2021 г. (08:28)

Власти уже стали нанимать титушек по борьбе с народом. Куды мы котимся?

Аноним
25 января 2021 г. (08:52)

для 20.21 интересно хоть один человек Это прочёл?


Похожие новости: