В Полтаве ребенка изъяли из семьи после видео в соцсети

Переглядів: 844

10 березня 2020 11:55

В Полтаве ребенка изъяли из семьи после видео в соцсети фото

Работниками полиции Полтавы был обнаружен в социальной сети фрагмент видеозаписи, где взрослый человек жестоко обращается с несовершеннолетней девушкой.
 
В Полтаве представители власти забрали 14-летнюю приемную девочку от родителей после того, как в сеть попало видео публичного избиения подростка. Видео инцидента опубликовали очевидцы в соцсети Facebook.
 
"С целью защиты ребенка от насилия, его поместили в детский реабилитационный центр", - сообщили в Нацполиции Полтавской области.
 
Сообщается, что применение силы к ребенку происходило возле одного из парков в центре Полтавы.

 

Дорослий чоловік б'є 14-ти річну дівчинку, головою об камінь. Це сталося в Полтаві. Батько та мати б'ють дівчинку яку вони всиновили, як таке можливо, за такий вчинок цей чоловік повинен нести відповідальність. Ніхто не може бити іншу людину, тим паче дитину, я навіть не можу собі уявити що вони роблять з нею вдома. Якщо хтось знає де він мешкає або його номер прошу написати мені. Я не автор відео, і не знаходився там. Головні питання до Поліції та Служби яка контролює всиновлення дітей. 1. Як таким дибілам могли дати всиновити дитину? 2. Чому нелюда незаарештували? Питання до свідків: Чому ніхто неприпинив побитя? Прошу поширити відео. Генеральна прокуратура України Прошу вас провести розслідування щодо посадових осіб які були причетні до всиновлення цієї дівчинки. всі дані є в Патрульна поліція Полтавської області #побиливполтаві #невбивайдітей #катування #потрібнопокарати

Gepostet von Morgun am Montag, 9. Mrz 2020

Источник: КорреспондентИмя:
Ваш комментарий:

колян
10 березня 2020 г. (16:16)

а куры счастливо смеються,не згают что такое опекуны ... вас бы тоже так следовало потягать как ее тягают эти гибоны


Схожі новини: