Як відомі українці претендентів на Євробачення оцінюють

Просмотров: 390
16 февраля 2020 18:51
Як відомі українці претендентів на Євробачення оцінюють фото

Фаворити нацвідбору. За кого вболіває культурний істеблишмент

Україна визначила виконавців, які пройшли до фіналу нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2020»

Наступної суботи ми визначимо фіналіста, а поки що можна помріяти. 

Так от, за головний приз змагатимуться виконавці: KRUTЬ, Jerry Heil, David Axelrod, KHAYAT та гурти Go-A і TVORCHI. 

Що думають про відбір і претендентів відомі українці, з*ясовував Укрінформ

Олександр Ярема, голова Держагентства розвитку молоді і громадянського суспільства:

«Щиро кажучи, не надто заглиблений в процес (Нацвідбір на Євробачення - ред.). З тих кого чув і бачив сподобались Jerry Heil та Fo Sho (оригінальність). Та ще напевно David Axelrod. Хоча, загалом, люблю слухати трохи "важчу" музику».

Марія Бурмака, співачка:

«Я не повністю дивилась трансляцію першого нацвідбору, але звісно бачила номер Каті Чілі - це не формат Євробачення, але було потужно. Найбільше сподобалась Круть. І ще одні фолкові дівчата, Go-A. У другому півфіналі, цікаво було дивитись, як виступить Девід Аксельрод, Еліна Іващенко і Fo Sho.

Fo Sho

Вчора деяких конкурантів побачила вперше і мені дуже сподобались «Tvorchi». Дуже сильне відчуття часу, звуки дуже актуальні, фрази (як каже член журі нацвідбору Дроздов, «хуки»). Словом мені таке подобається. Сучасна музика і оце студентський задор, іх рухи, ці танці! Аж запосміхалась».

Олександр Ягольник, продюсер: 

«Вразила особливо Круть, а також Катя Чилі та Jerry Heil з першого туру. Хто поїде буде видно в фіналі». Після учорашнього другого нацвідбору я перепитала у пана Олександра, чи не додалося у нього фаворитів? Відповів: «Додалися TVORCHI». 

Марина Гримич, письменниця:

«Якщо чесно, я не дивлюся, але серед них усіх вболіваю за Jerry Heil. Тільки за неї».

Вибір фронтмена рок-гурту СКАЙ Олега Собчука цілковито співпадає з моїм, і ми віримо, що ця співачка для дуже багатьох залишається переможницею. «Я за Катю Чілі», говорить співак.

Продюсер та письменник Ілларіон Павлюк зізнався, що геть не слідкує за перебігом нацвідбору і не знає половину гуртів, проте FO SHO круті.

Едуард Приступа (Діля), співак:

«Чесно, передивився номінантів, скажу так: фаворита у мене немає, чогось чи когось особливого я для себе не відкрив. Так, багато етніки, але коли ти працюєш з фолклором вже більше 20 років, все почуте на відборі здається вчорашнім років 10 тому... але, попри це, майже всі артисти дуже талановиті і самобутні, і гідні представити Україну. Насправді, ми не можемо вгадати, що той, чи інший номер прийдеться до душі слухачам».

Анжеліка Рудницька, співачка:

«Усі цьогорічні фіналісти дуже різні стилістично. І по-своєму цікаві. TVORCHI - щось нове для української сцени. Та чи можна цим здивувати європейського глядача?

TVORCHI

Хайята з його цікавим вокалом ми полюбили ще з минулого року, тому вболіваємо за нього, як за рідного.

KHAYAT

Девід Аксельрод (перевтілений Володимир Ткаченко) - потужні пісня і голос, але все дуже правильно, надто академічно, пріснувато, без перчинки. Хоча ідея з ангелами видовищна.

Девід Аксельрод

Джері Хейл з цікавим меседжем, але нова пісня не перевершила головного хіта співачки. Та й самоіронія сприймається краще, ніж серйозні заклики, коли це не стосується більшості.

Джері Хейл

Марина Круть - історія про те, як кошти, зібрані на весілля, пішли на підготовку до «ЄБ», зворушила публіку, але дивитися весь номер на дівчинку, яка сидить, закрита бандурою, це не для «Євробачення».

Марина Круть

«Го-А» - яскраве поєднання українського традиційного співу і електронної музики - модна в Україні течія. Щоб вразити більш широкого глядача - потрібне заворожуюче шоу.

Го-А

Очевидного лідера немає.

Усім доведеться ще допрацьовувати номери, і тут важливі їхні можливості брати на себе витрати, без яких участь у ЄБ неможлива.

Бажаю усім успіху, сміливості, внутрішньої сили, бажання перемогти, без якого немає сенсу навіть починати цю боротьбу».

***

Фінал Національного відбору на Євробачення-2020 пройде 22 лютого, будемо вболівати. Нехай переможе сильніший. Хоча музика - це не про перемогу, це про постійний рух до прекрасного.

Имя:
Ваш комментарий:

Флавио007
16 февраля 2020 г. (19:10)

"Истеблишмент"? Провыдныки нации. Все их знают. Угу.

Особливо Бурмака. Известная тем, что гордо ВЫДМОВЫЛАСЯ выступить (?) на Красной площади с 3 песнями (??!) 9 мая 2014-го. Верю, как не верить )))

Флавио007
17 февраля 2020 г. (03:31)

Тьху! Забув додаты.

30 000 долярив пропонувалы. За 3 писни (!)

 

Щоправда, може то Вован з Лексусом телефонувалы )


Похожие новости: