На Мелитопольщине выберут самого творческого телеоператора

Переглядів: 921

2 вересня 2017 18:06

На Мелитопольщине выберут самого творческого телеоператора фото
В Мелитополе ищут лучшего телеоператора
Фонд помощи журналистам Александра Андрущенко объявляет первый конкурс для видеооператоров местных СМИ, а также любителей видеосъемки «В об`єктиві - яскраві миттєвості життя».

Конкурс на приз имени талантливого мелитопольского фотохудожника и телеоператора Михаила Могилы будет проводится к Дню телевидения и радио, который отмечается 16 ноября.

О конкурсе Александр Анисимович объявил на своей странице в Фейсбук:
"Людина з камерою створює головний продукт телебачення - картинку. Але в порівнянні з кореспондентами, ведучими та редакторами часто залишається в тіні творчого процесу, хоча саме від нього в основному залежить, наскільки якісно буде підготовлена та чи інша телепрограма. Віддамо «очам» телеканалів, а сьогодні і багатьох сайтів, належне. Героєм цього конкурсу стане саме людина з камерою.

Сенс конкурсу полягає головним чином в тому, щоб дати змогу телеоператорам проявити творчі здібності в будь-якому жанрі своєї роботи. Головне – якість зйомок і монтажу, графічного та іншого оформлення. Не в останню чергу журі на чолі з Олександром Колчинським буде оцінюватись і нестандартність підходів, задумів, вибору об`єктів тощо.


- Учасниками можуть бути всі працівники ЗМІ Мелітополя і Мелітопольського району, відеооператори, які професійно виконують замовлення громадян, а також аматори;
- Роботи можна виконувати на будь-яку тематику. Всі надіслані матеріали будуть поділені на окремі номінації. А саме:
* програма або сюжет для телебачення,
* відеозамальовка,
* рекламний ролик,
* урочиста подія (весілля, ювілей, свято та інше);

Обсяг робіт – до 7 хвилин.

Роботи передавати до 1 листопада 2017 р. в журі конкурсу: вул. Гетьманська (Леніна) 97, «АртХаус», Олександру Колчинському.

За підсумками розгляду наданих робіт буде визначено головного переможця конкурсу, який отримає приз ім. М. Могили, диплом і премію в розмірі 1000 грн.
Будуть визначені також переможці в вищезазначених номінаціях. Вони отримають дипломи та премії по 500 грн. Також вірогідні і заохочення для інших учасників конкурсу. Наприклад, за ексклюзивне відео.
Бажаємо всім, хто вирішить взяти участь в конкурсі, успіхів у творчих досягненнях.

Также организаторы обратились ко всем неравнодушным к развитию местного ТВ и улучшения качества видеопродукции с предложением поддержать конкурс материально. Каждый взнос в Фонд будет отображен, впрочем, взносы могут быть и анонимными.


Имя:
Ваш комментарий:

Anonim
2 вересня 2017 г. (19:23)
В Мелитополе ни у кого нет приличного  оборудования и света для современной конкурентноспособной съемки.А этот конкурс из формата "Лучший оператор на селе" - так междусобойчик для стремительно  деградирующей отрасли местной журналистики.
алекс
2 вересня 2017 г. (20:00)
причем тут "приличное оборудование " ???   это что на премию оскара работа ?
Anonim
3 вересня 2017 г. (07:04)
Таки понятно,что не на Оскара работа,вот  формат первого оператора на селе поэтому-то и вырисовываеться.
сергей
3 вересня 2017 г. (09:31)
ну простите - маэмо тэ що маэмо !  в конце концов у нас есть нормальные операторы как для города . некоторые правда уехали и работают в столице.так что про село это ты зря . если уже переходят понемногу на 4 к формат то это о многом говорит

Схожі новини: