Настя Каменських у шкіряному пальті полежала посеред каміння в атмосферному чорно-білому кліпі

Переглядів: 285

10 листопада 2023 14:35

Настя Каменських у шкіряному пальті полежала посеред каміння в атмосферному чорно-білому кліпі фото

Артистка представила відео на композицію "Зірка в небі".

Українська співачка Настя Каменських сьогодні, 10 листопада, випустила новий атмосферний кліп на нову пісню "Зірка в небі".

Композиція вийшла двома мовами – українською та іспанською - "Mama Alma". Трек був написаний разом з легендарними іспанськими музикантами з гурту Funambulista Дієго Кантеро і Тато Латторе.

Ідея композиції народилась після того, як Настя Каменських разом із Дієго Кантеро виступила в Мадриді на благодійному  концерті, присвяченому Україні, де було зібрано понад мільйон 300 тисяч євро на допомогу Україні.

За словами Насті Каменських "Зірка в небі" – це пісня про почуття, про які хочеться мовчати.

"По-справжньому дорогі серцю моменти хочеться пережити з коханою людиною сам-на-сам,  відчуваючи підтримку та безумовну всепоглинаючу любов, яка дарує сили подолати все, – впевнена співачка.

Режисером відео "Зірка в небі" виступив відомий український кліпмейкер Віктор Скуратовський. Сучасне життя бурхливе та швидке і воно часто не дає людям можливості зупинитися аби зафіксувати щасливий момент. Тому, окрім самої Насті Каменських, у кліпі задіяно багато акторів, щоб показати, що любов підвладна усім, незалежно від кольору шкіри, статі чи віку і саме це почуття робить усіх нас людьми – такими різними і схожими водночас.

https://www.youtube.com/watch?v=lXDfVqo5z0g

Донат з кожного прослуховування буде спрямовано у ГО "Сенсоріка", яка опікується дітьми з особливими освітніми потребами. З цією громадською організацією співачка активно співпрацює вже не перший рік.

Джерело: ТСН

 
Схожі новини: