Дружина-блогерка засновника Young Business Club після скандалів подякувала за “безкоштовне просування”

Переглядів: 367

31 жовтня 2023 12:02

Дружина-блогерка засновника Young Business Club після скандалів подякувала за “безкоштовне просування” фото

Днями медіапростір та соцмережі сколихнув черговий скандал.

Керівниця Патронатної служби "Янголи Азову" Олена Толкачова заявила, що їх попросили відсісти у куток на бізнес-заході через те, що чоловіків буцімто лякає військова форма. Це сталося у Young Business Club, засновником якого є Андрій Остапчук.

Остапчук не забарився з вибаченнями та заявив, що позиція однієї людини не відображає позицію клубу. Утім, інцидент привернув увагу ЗМІ і Telegram-каналів, які знайшли в Остапчука та його дружини, менторки з блогерства Жені Гордієнко зв'язки з Росією.

Зокрема, дружині бізнесмена пригадали візит на Каннській кінофестиваль у травні цього року, де вона засвітилася у сторіс російської світської діви та відомої путіністки Вікторії Боні.

Гордієнко опинилася не просто за одним столом із Бонею, а навіть сиділа з нею поруч

26-річна Гордієнко називає себе "Chanel серед менторів і продюсерів". У 2022 році вона отримала так званий "Оскар" у міжнародному світі інфлюенсерів і стала INFLUENCER OF THE YEAR 2022 by the most prestigious WIBA у сфері інфлюенс-маркетингу.

У минулому легкоатлетка та маркетолог Nike, Гордієнко створила власний продюсерський центр для блогерів та навчає монетизації та розвитку блогу, є менторкою з особистого бренду та навіть виступає на TEDx. При цьому Женя досі не перейшла на українську мову ані у своєму Instagram, ані в житті.

"Скажу відверто – для мене зараз тема переходу на українську дуже актуальна. Я в активному процесі. Вважаю, це важливо, адже мова є вагомим елементом ідентичності нашої нації, важливо транслювати це. Але так само вважаю, що важливо робити це виключно за внутрішнім покликом, а не виходячи з міркувань "хочу-не хочу, а треба", казала блогерка ще в серпні минулого року в одному з інтерв'ю.

"Я почала впроваджувати це у своїх сторіз, але не приховуватиму: багато в чому мені поки що простіше висловлюватися російською – я говорила нею все своє життя, так склалося. Але я себе не підганяю, даю собі час, щоб отримати максимально ґрунтовний, не поверховий результат", - запевняла Женя понад рік тому.

Після скандалу з Оленою Толкачовою і появою у багатьох ЗМІ, Гордієнко зробила пост (російською), у якому подякувала за просування і рекламу.

"Хочеться окремо подякувати кожному, хто безкоштовно займався моїм просуванням у ці дні! Не зупиняйтеся) і не забувайте тегати ще мій тік-ток, щоб і там аудиторія зростала! P.S. Менеджери з реклами зазвичай беруть 10-20% бюджету за такий обсяг роботи. А створення інфоприводу та пошук матеріалів піврічної давності – окремий фікс. Приємно, що заради моєї скромної персони, багато хто навіть безкоштовно готовий працювати не покладаючи рук", - заявила Гордієнко, вочевидь, маючи на увазі випадок із Бонею.

Гордієнко і Остапчук одружилися у листопаді 2021 року, майже одразу після того, як Андрій освідчився Жені на сцені під час святкування 5-річчя Young Business Club. Наступного року дівчина завагітніла, але втратила дитину.

Останнім часом Женя активно співпрацює з російськомовним тіктокером Anar Dreams, з яким у відео в буквальному сенсі розкидається баксами. І судячи з Instagram, обидва нині мешкають у Дубаї.

"Потопаю у ваших компліментах, люди дізнаються на вулиці, з'являються вже навіть локальні фан-аккаунти, а подяки, що я надихаю і є рольовою моделлю, зростають у геометричній прогресі. Ущипніть мене. Опра, я готова до інтерв'ю", - писала Женя про себе у серпні.

Між іншим, серед подружок Гордієнко - Санта Дімопулос, Анна Андрес та ексдружина російського олігарха Юля Буряк. У такій компанії дівчата влітку тусили на Міконосі.

Що ж до чоловіка Жені, Андрія Остапчука, то про нього широкому загалу стало відомо у 2021-му, коли він потрапив у рейтинг Forbes 30 до 30. Як зазначив у Facebook арт-куратор Володимир Кадигроб, Остапчук тісно співпрацював з росіянином Сергієм Арчаковим, колишнім кадровим офіцером. Разом вони займалися Moscow Capital Club.

"Арчаков має активні акаунти в соцмережах і це все було (і поки є) в доступі. Він живе "лакшері" життя в Лондоні, ходить по ресторанам, фотографує дорогі тачкі та одяг, лається на капіталізм та поганий захід, підтримує путіна, жартує про укропів, засуджує українських нацистів, поширює пропаганду та дезінформацію, любить складати макети ракет тополь-м та міг-31, організовує в Лондоні ходу "безсмєртний полк", чітко стверджує що Крим російський", - пише Кадигроб.

Утім, у коментарях до посту Володимира керівник відділу продажів Young Business Club Богдан Деркач зауважив, що після 24-го лютого клуб розірвав всі зв'язки з Арчаковим і ліквідував Клуб в Лондоні. А Арчаков на базі колишніх учасників створив окремий клуб, який не має жодного відношення до YBC.

"Я совершенна, и пришла в этот мир уже такой, я ничего не ищу, потому что знаю, что все уже есть внутри меня. Я всем сердцем чувствую бесконечную любовь, я счастлива и благодарна каждый день, и делюсь этим любящим состоянием со всем миром❤️" , - писала Женя Гордієнко 28-го жовтня, через день після скандалу з клубом її чоловіка.

Джерело: Таблоїд
Схожі новини: