Воєнізована охорона супроводжуватиме два пасажирські поїзди із Запоріжжя

Переглядів: 265

28 вересня 2023 20:39

Воєнізована охорона супроводжуватиме два пасажирські поїзди із Запоріжжя  фото

Укрзалізниця поступово збільшує кількість поїздів, які патрулюються воєнізованою охороною.

За інформацією «Укрзалізниці», у вересні запровадили воєнізовану охорону у шести поїздах. З них два курсують за маршрутом «Запоріжжя – Львів – Запоріжжя» №85/86 та №119/120.

За словами директора виконавчої філії «Відомча воєнізована охорона» АТ «Укрзалізниця» Володимира Александрова, супроводження здійснюється двома працівниками, які перебувають у поїзді та здійснюють контроль за дотриманням порядку. Вони допомагають поїзній бригаді в разі порушень пасажирами правил поведінки, під час виникнення конфліктних ситуацій. Будь-який пасажир може оперативно викликати працівників воєнізованої охорони через провідника або начальника поїзда.

«Практика супроводження поїздів воєнізованою охороною показала, що це дієвий інструмент, який дозволяє швидко відреагувати на порушення правил поведінки громадян на залізничному транспорті. Ми відгукнулися на запит суспільства щодо посилення безпекових заходів у поїздах, зокрема, відновивши проєкт з охорони пасажирських поїздів у русі, започаткований ще у 2020 році. Тоді у супроводі працівників воєнізованої охорони курсували 10 поїздів, зараз вже 9 таких поїздів, і надалі ми плануємо цю кількість збільшувати», — повідомив Володимир Александров.

Він також додав, що працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці мають право вживати заходи фізичного впливу, затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів. 

 
Схожі новини: