У Запоріжжі прикрили бізнес із продажу небезпечних алкогольних напоїв

Переглядів: 225

21 вересня 2023 17:50

У Запоріжжі прикрили бізнес із продажу небезпечних алкогольних напоїв фото

Протиправну «схему» щодо постачання та реалізації потенційно небезпечних алкогольних напоїв в пунктах прийому вторинної сировини Запоріжжя організували п’ятеро місцевих жителів.

Правоохоронці провели низку обшуків на території міста та району. У результаті слідчих дій у «підприємців» вилучили близько 12 тисяч літрів фальсифікованої продукції.Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Запорізькій області. 

Злочинну діяльність, передбачену ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, задокументували працівники поліції Запорізького районного управління.

20 вересня поліцейські зазначеного підрозділу під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури та за силової підтримки бійців спецпідрозділів «Скіф» та БПОП провели понад 30 одночасних санкціонованих обшуків на території обласного центру та району.

Правоохоронці виявили та вилучили близько 12 тисяч літрів спиртовмісних речовин, 180 пляшок горілки з підробленими марками акцизного збору, 88 блоків тютюнових виробів без марок акцизного збору, банківські картки, майже 50 тисяч гривень, ймовірно здобутих злочинним шляхом, чорнові бухгалтерські записи, мобільні телефони та оргтехніку. 

Усе вилучене направлено на експертні дослідження, за результатами яких діям фігурантів буде надано остаточну правову кваліфікацію.

Наразі встановлено, що учасниками злочинного угруповання були п’ятеро місцевих чоловіків, віком від 20 до 30 років. Фігуранти попри законну заборону впродовж 2023 року налагодили функціонування протиправного виду господарської діяльності. У межах відкритого кримінального провадження встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до злочинної діяльності.
Схожі новини: