Вийшов трейлер української романтичної комедії «Кохання без контракту»

Переглядів: 331

21 вересня 2023 16:05

Вийшов трейлер української романтичної комедії «Кохання без контракту» фото

Вийшов офіційний трейлер романтичної комедії українського виробництва «Кохання без контракту». Фільм виходить у прокат з 21 вересня.

Про це повідомила українська кінодистриб’юторська компанія Ukrainian Film Distribution.

Повнометражний фільм розповість історію сімейної пари, яка прожила в шлюбі 10 років, і яка вирішує розлучитися без будь-яких конфліктів.

Граючи в карти «Монополії», вони з легкістю розділили своє майно, але сімейний юрист нагадав їм, що за шлюбним контрактом вони мають спільно витратити гроші з банківського рахунку, призначеного на «щасливу старість».

Саме це й відкриває нову сторінку цієї історії. Ерік і Наталі їдуть у відпустку до Європи, де вони зустрічають аристократичне подружжя – Річарда та Елізабет. Ця чарівна пара є спадкоємцями відомої династії. Вони проводять час разом у подорожах, але не помічають, як стають співучасниками великої афери.

Дивіться трейлер за посиланням

19 вересня у столичному кінотеатрі Оскар відбулася довгоочікувана прем'єра романтичної комедії "Кохання без контракту", від Device production company - української компанії, яка у зв'язку з воєнними діями в нашій країні змушена була перемістити кіновиробництво до Чорногорії.

 
Схожі новини: