Українські важкоатлети здобули 21 медаль на Чемпіонаті Європи - ФОТО

Переглядів: 529

30 липня 2023 17:23

Українські важкоатлети здобули 21 медаль на Чемпіонаті Європи - ФОТО фото

За перші чотири дні турніру 15 українських спортсменів вибороли вже 21 медаль.

Наприкінці липня в Румунії стартував Чемпіонат Європи з важкої атлетики у вікових категоріях до 20 та до 23 років. В змаганнях беруть участь 387 учасників із 34 країн, а Україну представляють 29 важкоатлетів.

За перші чотири дні молодіжного Чемпіонату Європи українські спортсмени здобули 21 медаль, в тому числі 11 золотих нагород.

Найбільш вражаючими стали виступи Каміли Конотоп, Світлани Самуляк і Марії Гангур, які здобули по 3 золоті нагороди й стали абсолютними чемпіонками Європи у вікових категоріях до 23 та до 20 років.

«Наші спортсмени вже вкотре доводять рішучість, відданість і силу волі українців. Завдяки їм наш прапор майоріє на весь світ, демонструючи незламний дух українського народу. Ми ж продовжимо працювати над створенням найбільш сприятливих умов для розвитку та успішних виступів наших спортсменів», – сказав президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега.