Воїн з Мелітополя записав альбом

Переглядів: 1017

7 вересня 2020 17:13

Воїн з Мелітополя записав альбом  фото

Участник АТО Руслан Давидович з Мелітополя записав альбом "Останній вихід". В нього увійшли нові та вже популярні пісні співака. Руслан має надію, що музикою зможе зібрати кошти на допомогу близькій людині.

"Мета цього альбому - допомога в боротьбі з важкою хворобою близькій людині. Сподіваюсь на підтримку та Ваше відкрите серце, бо в цей альбом я вклав усю свою душу", - пише Руслан.

Тут майже всі пісні писані кров'ю та проспівані серцем. Серед них є особливі. Одна присвячена капітанові Подолянчуку, що загинув у російско-українській війні.

Але, якщо чесно, кожна пісня тут особлива. Їх дуже боляче слухати. Але це потрібно!

Руслан випускає вже третій альбом. В ньому одинадцять авторських композицій 

Сайту МВ воїн розповів, вдячний своєму другу Володимиру Багішеву за безцінну допомогу у виданні альбому.

Скачати альбом можна на сторінці автора, написавши йому в приват.

Також можна просто перерахувати допомогу на картку: 5168757338990197 Чихутина Светлана Ивановна

 



Имя:
Ваш комментарий:

рсдрп
7 вересня 2020 г. (18:19)

дядя ты дурак

Аноним
7 вересня 2020 г. (18:38)

В чем он дурак, обоснуй?

Аноним
7 вересня 2020 г. (18:59)

Не ищи логики в ватных мозгах. Их мечта, чтобы украинцы перестали существовать и всё что противоречит этому, вызывает тяжёлые припадки.

Аноним
7 вересня 2020 г. (19:07)

Усе правильно, вышиватный мозг вызывает тяжелые припадки и логики в нем нету, один вечный СУГС

Аноним
7 вересня 2020 г. (20:48)

Альбом вже стал платиновым? Чы сего мытця способны понять лыше справжни патриоты?

Аноним
7 вересня 2020 г. (20:52)

Хлеба, ПОЦ, просит свиномовою, только яго нихто нэ разумеет. Мелитополь - поляна не для бандерасов. Рэквиемы иловайские нехай поет в Лемберге.

Флавио007
7 вересня 2020 г. (21:06)

Авжеж. "Воин" адресом ошибся.

Как и те глухонемые, что недавно гастролировали у нас с прапорами.

Флавио007
7 вересня 2020 г. (21:09)

"Росийско-украинська вийна"? Дуже цыкаво.

Ну, и хто пэремиг?

Аноним
7 вересня 2020 г. (21:14)

Звисно Вкраниа. Россия на вийне нэ прыйшла

Аноним
7 вересня 2020 г. (21:55)

а че тогда бандерасы до Москвы не доползли и не водрузили хазарский трызуб на Спасской Башне?

Аноним
7 вересня 2020 г. (21:45)

А чого не на бандуре выконуе. Ему гроши збирать на паперти.

Аноним
7 вересня 2020 г. (22:29)

Невжеш вин спивает у пустому зали? Вэри найс, ха!

Аноним
7 вересня 2020 г. (22:32)

Цэ пыздэць! Зубы гнилые, ногти черные, на голове причесон а-ля рогуль эталонный. Гордисть краины! ))))

ёёёёёё
7 вересня 2020 г. (22:39)

кошмар всё-таки....ну если честно- какой из него певец... сапоги должен тачать сапожник, а пироги печь пирожник. и не иначе...((((((((((фу..

Аноним