«Давайте победим эту заразу вместе»: новый запорожский губернатор опубликовал открытое письмо

Просмотров: 406
16 сентября 2019 09:23
«Давайте победим эту заразу вместе»: новый запорожский губернатор опубликовал открытое письмо фото

Виталий Туринок заявил, что будет бороться с коррупцией, и призвал представителей общественности и бизнеса сообщать ему о ее проявлениях.

На сайте Запорожской обладминистрации опубликовано открытое обращение нового главы Запорожской области Виталия Туринка.

В нем он объявил бой коррупции:

«Президентом України Володимиром Зеленським проголошено війну з корупцією в Україні.

На виконання політики Президента України, мною будуть вжиті заходи із тотальної боротьби з умовами та проявами корупції в органах державної виконавчої влади при проведенні державних закупівель.  

Вимагаю від посадових осіб Запорізької обласної державної адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій вжити всіх вичерпних заходів із прозорого проведення процедур державних закупівель, створення умов для добросовісної конкуренції учасників торгів та інших форм державних закупівель.

Також вимагаю від керівників всіх рівнів, а також представників компаній та приватного бізнесу дотримуватись політики «боротьби з відкатами» та взяти на озброєння базові принципи боротьби з корупцією: многорівневий контроль, додатковий незалежний регулярний аудит, розподіл обов’язків між відповідальними фахівцями за процедуру державних закупівель, недопущення стійких та довготривалих зв’язків та відносин між «посадовець-контрагент» тощо.

Звертаю увагу на необхідність аналізу змісту договорів на предмет наявності антикорупційних механізмів та за потреби додатковому закріпленню в угодах умов по достроковому розірванню договорів у разі виявлення завищених цін на товари та послуги, а також накладання штрафних і господарських санкцій контрагенту за неякісне виконання договірних відносин, в тому числі, з причин невідповідності договірної ціни актуальним ринковим цінам.

Маю переконання, що проведення відповідальних антикорупційних заходів з боку посадових осіб органів державної влади, чесної підприємницької діяльності з боку приватного бізнесу та системного громадського контролю вплине на очікуване зниження вартості державних закупок на 15-20%.

Попереджаю, що процес боротьби з корупцією незворотній та буде знаходитись під моїм особистим контролем. Буду вимагати від правоохоронних органів ретельного та всебічного вивчення кожного випадку корупції як з боку посадовців, так і з боку учасників тендерів та державних закупівель.

Звертаюсь до представників приватного бізнесу та громадськості повідомляти всі випадки примусу чи стимулювання надання незаконної фінансової винагороди посадовим особам Запорізької обласної державної адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій Запорізької області. Також очікую від громадського сектора пропозицій щодо формування дієвого механізму контролю за освоєнням бюджетних коштів та запобігання корупції».

Источник: Заноза

Имя:
Ваш комментарий:

Аноним
16 сентября 2019 г. (11:26)

Очередной борец с коррупцией. Ха-ха, таких уже видели-перевидели! 

Аноним
16 сентября 2019 г. (11:41)

Агап, давай. Че там по Брылю? Сидит уже, борец за идею?

Аноним
16 сентября 2019 г. (12:00)

Там уже Узеленского с таможней поборолись. Теперь экспорт сельхоз-продукции эм...(где тут смайлик с наклейкой "цензура"?)  очень затруднен.

Одновременно ходят слухи об усложнении ввоза тканей на швейные предприятия.

Но нам то чё? Нам по барабану и швеи и сельхоз.производители. Мы поржем!

Гость
16 сентября 2019 г. (12:18)

Главное, чтобы не сумев победить коррупцию, он её не возглавил.А насчёт этого у меня серьёзные опасения.


Похожие новости: