В Мелитополе не стало одного из символов местного Майдана

Переглядів: 1173

25 липня 2019 05:50

В Мелитополе не стало одного из символов местного Майдана фото
Трех патриотичных пожилых дам помнят все

Ушла из жизни 86-летняя Нина Саламатова - один из символов мелитопольского Майдана.

Трех пожилых женщин, которые не пропускали ни один митинг мелитопольского Майдана, помнят, наверное, все патриоты. Да и в объектив фотокамер MV Нина Трофимовна Саламатова вместе с сестрами Валентиной и Зоей попадали неоднократно.

Вчера Нины Трофимовны не стало. Об этом в социальной сети сообщила Ольга Гайсумова.

"СВІЙ ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ ЗАКІНЧИЛА НІНА ТРОХИМІВНА САЛАМАТОВА - вірна дочка України, чудова людина і стійка особистість.
Народилася 3 вересня 1932 року і лише місяць не дожила до 87 років. Сім'я Ніни Трохимівни пережила сталінські репресії, знають не з чуток про тоталітарні режими. 
Тому, коли почався Євромайдан, перші побиття людей - студентів, жінка разом з двома рідними сестрами вийшла в підтримку постраждалих на Мелітопольський Майдан.
З тих пір жінки похилого віку підтримували практично всі заходи в місті, організовані активістами місцевого Майдану. Дощ, сніг, ожеледь - ніщо не було для них перешкодою. Це було зворушливо спостерігати, як три сестри, взявшись під руки, обережно переміщалися по снігу або в ожеледь.
Коли почалася війна, сестри підтримували наших захисників, як волонтери: купували одяг і продукти, виділяючи фінанси зі своїх скромних пенсій. У 2015 році до чергової річниці Майдану сестри отримали визнання, як "Обличчя Мелітопольського майдану" і це було заслужено", - пишет Ольга Гайсумова.

Прощание с Ниной Трофимовной состоится сегодня, в 10:00 в церкви Петра и Павла (на Новом Мелитополе, возле ООШ-11, остановка "Молодежная").

Редакция MV выражает искренние соболезнования родным и близким Нины Трофимовны. Скорбим вместе с вами.

 
Схожі новини: