Ольга Фреймут заговорила про комплексы

Переглядів: 779

14 липня 2019 13:29

Ольга Фреймут заговорила про комплексы фото
Ольга Фреймут

Нерідко телезірка стає жертвою хейтерських атак у мережі, але голослівні образи ніколи не зупиняють Фреймут на шляху до самовдосконалення та прийняття себе, чого вона бажає також своїм читачам.

Цього ж разу телеведуча поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram, здавалось би, звичне пляжне фото. Але варто тільки звернути увагу на пост під ним, як усе стає на свої місця.

Виявляється, чи не щодня Ользі Фреймут доводиться боротись із першими проявами кризи середнього віку. На превелике здивування ненависників зірки, вона помічає усі недоліки свого тіла, кожну морщинку, але ні в якому разі не поспішає впадати у відчай через такі звичні речі. Вона усвідомлює свою недосконалість, що неодноразово заявляла на публіку. Втім, цього разу жінка заговорила про вікові проблеми.

У своїх публікаціях телеведуча часто акцентує увагу на справах сімейних та правилах справжньої леді, але майже ніколи не розповідає, як їй доводиться боротись із невпевненістю, що притаманна кожній людині без винятку. І, традиційно у своєму стилі, Ольга Фреймут пояснила, чому настільки важливо не комплексувати через вікові прояви чи «старіння», пише voiceshowbiz.com.

«Імператриця Австрії Сісі була дуже гарною, іконою стилю. Але в 34 роки заборонила фіксувати себе на портретах. Не хотіла розчаровувати шанувальників обличчям, якого торкається старість. Як я розумію Сісі, але соромитись себе з роками не варто. З віком знаходжу в обличчі нові риси, яких не було в юності. Впевненість, спокій, життєвий досвід. Хіба це треба ховати?», – Фреймут вкотре промовисто звернулась до своїх підписників у мережі.

Джерело: newformatИмя:
Ваш комментарий:

Схожі новини: