Поліцією зафіксовано 22 ймовірні порушення виборчого законодавства

Переглядів: 9293

13 липня 2019 18:59

Поліцією зафіксовано 22 ймовірні порушення виборчого законодавства  фото

Співробітники територіальних підрозділів ГУНП в Запорізькій області продовжують реєструвати інформацію і заяви про події, пов’язані з виборчим процесом. За всіма повідомленнями проводяться ретельні перевірки.

12 липня працівники поліції Запорізької області зареєстрували 22 інформації про події, пов’язані з порушенням виборчого законодавства.

Переважно повідомлення стосувалися: ймовірного підкупу виборців, розповсюдження агітаційних матеріалів на підтримку кандидатів, які не є представниками вказаних партій, розміщення зовнішньої реклами у законодавчо заборонених місцях та пошкодження рекламних носіїв. Також зафіксовані повідомлення щодо розповсюдження фейкових даних та проведення незаконної агітації.

Зазначені повідомлення зареєстровані у Дніпровському, Мелітопольському, Бердянському, Василівському відділах поліції а також у Вознесенівському Хортицькому, Веселівському, Приазовському та Гуляйпільському відділеннях поліції ГУНП в Запорізькій області.

За результатами, вказаним подіям буде надана правова кваліфікація відповідно до норм діючого законодавства.

Загалом з початку виборчої кампанії поліцією Запорізької області зареєстровано 291 заяву та повідомлення, пов’язаних з виборчим процесом. Відкрито 5 кримінальних провадження, складено 53 адміністративних протоколи.

Поліція звертається до громадян, якщо ви володієте інформацією або стали свідком можливих порушень виборчого законодавства, одразу звертайтесь до територіального підрозділу поліції, за телефоном «102» або в інший зручний спосіб.

Джерело: zp.npu.govИмя:
Ваш комментарий:

Схожі новини: