Как женщины из Мелитополя отреагировали на заявление Зеленского про то, что они - бренд

Просмотров: 679
18 июня 2019 15:35
Как женщины из Мелитополя отреагировали на заявление Зеленского про то, что они - бренд фото
Кто кому не бренд, выясняют в Украине

Заявление президента Украины Владимира Зеленского  о том, что «туристы говорили, что в Украине очень красиво, очень вкусно и очень красивые люди, особенно женщины. Да, все это есть, и оно остается нашим брендом", - вызвало бурю эмоций.

В соцсети тут же запустили флешмоб #ятобінебренд

К нему присоединились и наши землячки

Пишет волонтер Елена Стрелецкая:

#ЯНеБренд винесу в окремий пост. І для мене важливо, щоб це було українською.
Коли я кажу про рівні можливості і права, я маю на увазі наступне:
Війна. Індикатор. Українські ЖІНКИ- мужні, мудрі, щирі. Ми стали поряд. Не за Вами, а поряд.... Грузили, збирали, сушили, плели, лікували... Поряд...
Ми - забавка?!!!
Дипломатія - то гострий ніж. Не знаєш - промовчи... Готуйся. Читай. Коли ти купуєш новий айфон то ти ж читаєш інструкцію? Так чому ж до Держави, що опинилась в твоїх руках, ти її навіть не відкрив???
Ми - не забавка. Ми - не товар, не марка. Не бренд... І ти, як бізнесмен, тут не відпетляеш... Ти можеш не знати, що то є " децентралізація ", але ж що таке " бренд" - знань дуже добре. Бо саме на цьому ти й заробляв.
Ми - не забавка.
Я поясню тобі, друже, де є та межа. Диви: якщо на буклеті турфірми фото де 80% то - ЖІНКИ в яких лише намисто і ти кажешь: ви зможете дослідити та прожити життя первинних людей - то норм... А якщо твій піарник напише: Шоу, хлопці! Там 40 пар голих цицьок! То є - те, що сталося у Франції... Я- не забавка...

 

Пишет Павлина Туменко:

#яНЕбренд

Якщо президент хотів зробити комплімент усім жінкам своєї держави, то я раджу йому пройти якісь елементарні курси етики і ораторського мистецтва.

Я - не бренд.

Мої мама і свекруха - не бренд.

Мої невістки - не бренд.

Мої учениці - не бренд.

Мої подруги - не бренд.

Жінки - не бренд. Вони - обереги для своїх родин, янголи-охоронці для своїх дітей, натхненниці для поетів.

Вони - видатні політики, талановиті митці, обдаровані лікарі, неперевершені кулінари, самовіддані волонтери, всесвітньо відомі співачки, безмежно люблячі, сильні і тендітні, вони - в першу чергу, люди.

А людей, пане президенте, треба навчитись поважати!"

 

Пишет Евгения Игнатенко:

"Слушай сюда, ЗЕленое ЧМО...

Я, гражданка Украины, мать младшего сержанта ВСУ, предприниматель, никакой тебе не туристический БРЕНД.

Я и тысячи таких, как я - мы надежный ТЫЛ украинских воинов.

Мы - Берегини.

Я ТРЕБУЮ ИЗВИНЕНИЙ"

 

Депутат Мария Ионова, которая за средства своего депутатского фонда помогала Мелитополю, также не осталась в стороне:

 "Вибачте ) офігеть) тепер я -БРЕНД? Чи я некрасива жінка? чи я людина ? Чи нелюдина? А жінка -людина теж?
Тож, ми на всіх міжнародних конференціях, засіданнях, круглих столах, зустрічах, парламентських асамблеях -наші колеги чоловіки -парламентарі, а ми -бренди .
Я щось загубилась у висловленнях новообраного . Риторика 95 кварталу продовжується ... країна -повія, жінки-бренди.

Президент Володимир Зеленський : «Кстати, я хочу сказать, что, немного похвастаться Украиной и украинцами. Всегда было представление во всем мире, что Украина, это, в первую очередь, сельское хозяйство, это шахты, это металлурги. А туристы говорили, что в Украине очень красиво, очень вкусно и очень красивые люди, особенно женщины. Да, все это есть, и оно остается нашим брендом"...

#Заява #янетуристичнийбренд
Сьогодні ми стали свідками того, як недоречні висловлювання про українських жінок пролунали від Президента України під час офіційного візиту до Французької Республіки.

За словами Президента, красиві жінки в Україні залишаються брендом поряд зі смачною їжею. Очевидно, що подальші тези про технологічність країни дисонують із застарілими стереотипними принизливими уявленнями про українок.

МФО "Рівні можливості"/Equal Opportunities Caucus» закликає всіх політиків і публічних діячів уникати подібних висловлювань, адже маючи навіть добрі наміри зробити комплімент, можна тим самим проявити неповагу і нашкодити іміджу країни.

Час змінюватися і час говорити про гідність кожного і кожної, в тому числі, про реальні здобутки українських жінок, якими варто пишатися і про які варто говорити на міжнародному рівні зокрема.

Вважаємо, що пан Президент має зробити публічне вибачення за це висловлювання на адресу українок."

 

В то же время большинство мужчин и часть женщин вполне спокойно отреагировали на такое заявление президента. Мол, да, женщины у нас красивые. И вопринимать это надо спокойно. Владимир Зеленский просто хотел сделать комплимент.

Отметим, что ранее похожим «комплиментом» отличился Виктор Янукович. Он приглашал туристов в Украину, «коли цвітуть каштани і почнуть роздягатися жінки»

Имя:
Ваш комментарий:

Аноним
18 июня 2019 г. (15:56)

Вы че раскудахтались, кошелки. Он не про вас. К вам точно никто не приедет

Аноним
18 июня 2019 г. (16:04)

у Вицька было два неоспоримых преимущества - он был представительный и нюхал жизнь с изнанки, а в остальном такой же юморист

Флавио007
18 июня 2019 г. (18:19)

Брешет "волонтерка". Еще какой БРЕНД. Аж стыдно за границей называться "украинцем" (Впрочем, после 1-го майдана назывался только "Русским с Восточной Украины").

"Наши" бабы (не женщинами ж их называть) вылизывают местных, крутят до 4 "романов" параллельно (будучи замужними на Украине), да еще порой продают интим по демпинговой цене или в обмен на какую-то услугу (ночлег, помощь в трудоустройстве и т.д.).

Конечно, не все 100% такие. Но по рассказам самих же баб, "80% мутят с местными".

Бренд, однозначно бренд.

Флавио007
18 июня 2019 г. (18:28)

Еще забыл сказать за тех, что уже непривлекательны для местных.

Они, устроившись сами (работа, жилье, даже документы), начинают устраивать "мясо" посвежее и помоложе. Дочери, сестры, одноклассницы, соседки.

Старый или непривлекательный местный - пока не знает языка и не имеет документов. А когда все это появляется, у "наших" включается "радар" на молодых и прилекательных.

Короче, пусть спасибо скажут, что Зеленский их назвал "брендом", а не "мясом".

Гость
19 июня 2019 г. (08:38)

белка, сама ты ЧМО! Будь себе просто женщиной, а не брендом, красавицей, которая сисволизирует Украину


Похожие новости: