Мелитопольские "Ровесники" - призеры львовского фестиваля (ФОТО)

Переглядів: 1389

20 березня 2019 14:25

Мелитопольские Ровесники - призеры львовского фестиваля  фото
Мелитопольские танцоры учились во Львове афро-джазу и акробатике
В минувшие выходные во Львове состоялся VII всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического мастерства «Галицькі барви».

Среди порядка полусотни участников был и коллектив мелитопольского Дворца детского и юношеского творчества «Ровесники».

Фестиваль основан в 2002 г. Ранее он проходил ежегодно, теперь раз в два года. У его истоков стояла народная артистка Украины Валерия Вирская. Фестиваль объединяет в себе все хореографические направления: народно-сценический и вокально-хореографический танец, ансамбль песни и танца, современные и спортивно-бальные танцы, разные возрастные категории, ансамбли и сольных исполнителей.

Выступления участников в этом году оценивали: заведующая кафедрой народной хореографии Харьковской государственной академии культуры Карина Островская (глава жюри), преподаватель кафедры хореографии и искусствоведения Львовского университета физической культуры Елена Мартынюк, преподаватель бальной хореографии Львовского колледжа культуры и искусств Елизавета Гуршал и художественный руководитель вышеупомянутого Центра Ярослав Биткалюк.

«Ровесники» показали высокий уровень хореографического искусства и заняли на конкурсе II место, а также получили возможность принять участие в гала-концерте. Но наиболее всего им, судя по всему, запомнили различные экскурсии и мастер-классы.

О том, что успели сделать мелитопольские танцоры всего за несколько дней пребывания во Львове, рассказали воспитанницы коллектива Валерия Бурдюг и Дарья Плотникова.

- Мені дуже спосдобався фестиваль "Галицькі барви" у Львові, тому що там було весело і цікаво, проводилися різні майстер-класи. За це ми дякуємо Валентині Олександрівні –директору фестивалю. Найбільше нам сподобався майстер-клас з акробатики, який провела пані Яна – педагог ансамблю народного танцю "Серпанок". Також ми побували на майстер-класах з народної хореографії і афро-джазу. Ми змогли і себе показати, і на інших подивитися, кожен зміг зробити свої висновки. Ми зайняли друге місце, нам дали кубок з грамотою. Всі дуже щасливі і радістні.

Також наш колектив побував на різних екскурсіях. Ми відвідали Шевченківскій гай, де дуже гарна природа, театр опери і балету ім. Соломії Крушельницької, де дивилися балет "Правда під маскою" та "Священа весна". В цьому театрі також є дзеркальна зала, яку ми теж побачили. Всіх вразила аптека-музей та органний зал.

Крім цього ми відвідали багато церкв і памятних місць. Вражень від міста море. Велична архітектура, неповторна природа, добрі та привітні люди. За ці всі ексуерсії весь коллектив дякує пані Валентині. Ця подорож до міста Лева запамятаеться нам на довго, - пишет Валерия.

Такие же позитивные эмоции вызвала поездка и у Дарьи:

- Ми побували у Львові на конкурсі "Галицькі Барви", де найбільше мені сподобався професіоналізм інших колективів: «Серпанок», «Полуниця», «Веселкові Коралі». Конкурс тривав три дні, в перший день виступали колективи з інших областей, на другий день виступали Львівські колективи, а на третій день – тільки ті колективи, які пройшли до гала-концерту та отримували нагороду. Ми зайняли друге місце, отримали диплом та кубок, тому пройшли до гала-концерту.
Пані Валентина – директор фестивалю дуже гарна, вона піклувалася як пройде фестиваль.
Найбільш у самому Львові вразила гарна та незвичайна архітектура, церкви, пам'ятники, кава та шоколад. Ми побували у "копальні" кави, де побачили, як робиться кава у Львові, потім пішли до фабрики шоколаду, де могли купити собі натуральний шоколад та побачити дуже гарні фігури з нього. А в карамельній фабриці я знайшла дуже незвичайні цукерки, ніби витвір мистецтва із карамелі. Ще ми побували у аптеці-музеї, де дізналися, як в давнину готувалися ліки, де вони зберігалися.
Ми були на майстер-класах з акробатики, афро-джазу і народного танцю. Ми побували у органному залі, сходили до театру опери та балету на прем'єру "Правда під маскою" і "Весна священна", були у Шевченківському гаю, побачили, як жили люди в давнину, що вдягали, чим займалися, але найбільше вразила місцева природа.

Фото предоставлено коллективом "Ровесники"


Имя:
Ваш комментарий:

Схожі новини: