Пользователи возмущены новыми тарифами "Киевстар"

Просмотров: 1991
1 сентября 2017 08:45
Пользователи возмущены новыми тарифами Киевстар фото
Генеральний директор компанії GREENOL Олег Приходько обурений підвищенням тарифів мобільним оператором Kyivstar та пояснює, чому це підвищення - зумовлене не економічними чинниками, а банальним жлобством.

-Коли ти самовільно підняв вартість тарифного пакету "Київстар комфорт 55“ з 55 до 70 грн, я сподівався, що твої співробітники голодні, недоїдають та працюють у три зміни без сна... І можливо оті +27% до тарифу добавили тобі трішечки совісті, а мені якості твоїх послуг. Та ні... Адже з 1 вересня ти хочеш мати з мене вже не 70, а 110 грн., а це ще +57%. Ти мене чуєш? Ти хочеш забрати з мого карману на 57% більше.А разом із попереднім підвищенням вартості твій апетит зріс майже на 85%! Це ж без малого зростання у два рази. Відчуваю як твоїм доходам заздрять колумбійські кокаїнові барони. Думаю, що навіть у них так швидко не зростає дурь у цінах, - заявив Приходько.Президент компанії "Київстар" прокоментував дане повідомлення.

-Я вважаю, що абонент повинен писати аналогічні пости в адресу його Енерго і Газової компанії за підвищення цін в 2,5-3 рази. І доречі, ці компанії ніякі нові ліцензії за багато мільярдів гривень в держави не купляють. Якщо їм не написав- то несправедливо, - заявив Чернишов.

Источник: http://socportal.info
Имя:
Ваш комментарий:

Сема
1 сентября 2017 г. (11:41)
Да щемить вас всех надо, а не писать вам.
Дмитрий
4 сентября 2017 г. (09:27)
Нужно переходить на другие операторы.
Каратель
4 сентября 2017 г. (09:31)
Лучше думали как улучшить качество 3G в селах. А они все тарифы подымают, не нажруться твари!

Похожие новости: