Масований нічний обстріл Києва: пошкоджені будинки, постраждалі та перебої з електропостачанням

Переглядів: 1294

10 жовтня 2025 19:45

Масований нічний обстріл Києва: пошкоджені будинки, постраждалі та перебої з електропостачанням фото

У ніч на 10 жовтня столиця України зазнала масованої атаки з боку російських військ.

Удару завдано дронами-камікадзе та балістичними ракетами, що призвело до руйнувань житлових будинків, ураження критичної інфраструктури та перебоїв у життєдіяльності міста.

Наслідки атаки

Печерський район: через падіння уламків безпілотників виникла пожежа у багатоповерховому будинку. Рятувальники евакуювали 20 осіб, дев’ятеро з них отримали поранення, п’ятеро перебувають під наглядом медиків.

Деснянський та Подільський райони: зафіксовано падіння уламків на відкритій території, постраждалих немає.

Критична інфраструктура: удари припали на енергетичні об’єкти, що спричинило відключення електроенергії у понад 5800 будинках, зокрема на Лівому березі та в районах Голосіївський, Солом’янський і Печерський.

Метрополітен: через пошкодження інфраструктури тимчасово призупинено рух поїздів на «зеленій» лінії між станціями «Сирець» і «Харківська», а також між «Вирлицею» і «Червоним хутором».

Діяльність рятувальних служб

До ліквідації наслідків атаки залучено 13 рятувальників та 5 одиниць техніки КАРС «Київська служба порятунку». Місто працює в умовах обмеженого електропостачання, зокрема у приватному секторі на Лівому березі, де також спостерігаються проблеми з водопостачанням.

Коментар влади

Міська влада наголосила, що аварійно-рятувальні та комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб відновити електропостачання та нормалізувати життєдіяльність міста. Усі мешканці закликаються дотримуватися правил безпеки та залишатися в укриттях у разі сигналів повітряної тривоги.

Ця нічна атака стала черговим свідченням агресії російських військ проти цивільної інфраструктури України. Влада та рятувальні служби продовжують працювати над ліквідацією наслідків та відновленням нормального функціонування столиці.




Схожі новини: