Зеленський скасував участь у міжнародних заходах

Переглядів: 165

15 травня 2024 17:02

Зеленський скасував участь у міжнародних заходах фото

Глава держави провів селекторну нараду щодо ситуації в Харківській області. Він заслухав доповідь начальника Генштабу Анатолія Баргилевича.

Президент Володимир Зеленський через спроби російських загарбників прорвати лінію оборони ЗСУ на півночі Харківської області та постійні обстріли регіону доручив перенести всі міжнародні заходи за його участю й опрацювати нові дати їх проведення. Про це повідомив Офіс президента у Telegram у вівторок, 15 травня.

Вказано, що сьогодні глава держави провів селекторну нараду щодо ситуації в Харківській області. Він заслухав доповідь начальника Генштабу Анатолія Баргилевича.

"На місці працюють командувачі ДПСУ, НГУ та безпосередньо головком Олександр Сирський, який ухвалює всі рішення на основі вичерпної інформації. Розгортаються додаткові сили, резерви є. Розвідки – ГУР та СЗР – бачать усі ймовірні кроки противника. Олександр Сирський регулярно доповідає президентові про ситуацію", – йдеться в повідомленні.

Раніше у серезу ЗМІ повідомили, що Володимир Зеленський скасував візит до Португалії та Іспанії, який був запланований на поточний тиждень.

При цьому ще вчора Королівський двір Іспанії підтвердив візит Зеленського і повідомив, що президент відвідає Мадрид 17 травня.

Джерело: Кореспондент
Схожі новини: