"Війна повністю змінює життя": вийшла перша книга про Енергодар і мужніх енергодарців

Переглядів: 231

2 квітня 2024 16:50

Війна  повністю змінює життя:  вийшла перша книга  про Енергодар і мужніх енергодарців фото

У видавництві "Фоліо" вийшов роман українського письменника, філософа та професора Петра Кралюка "Королівський гамбіт",  присвячений Енергодару.

Про вихід книги повідомив  Енергодарський міський голова Дмитро Орлов.

"Це - перша художня книга про наше місто, написана під час війни. Як розповів Петро Михайлович, ідея твору належала генеральному директору Видавництва "Фоліо" Олександру Красовицькому, у співавторстві з яким і був написаний роман.
 
"Королівський гамбіт" - це художній твір, побудований на документальному матеріалі, історіях життя та свідченнях наших земляків. Автори багато спілкувалися з енергодарцями, які були в окупації та змогли виїхати, пережили тортури та катування, з керівництвом та працівниками Запорізької АЕС. На основі цих розповідей письменники створили картину подій, які відбувалися в Енергодарі під час першого року окупації.

Роман - це своєрідна сімейна історія молодого подружжя, яка розвивається на фоні становлення нашого міста, його розвитку та процвітання. Війна повністю змінює життя родини.

У творі описуються події, які довелося пережити нашим громадянам: масовий мирний мітинг проти захоплення міста, спротив, який чинили енергодарці на блокпосту, захоплення Енергодара та ЗАЕС, перші дні окупації, потужний обстріл міста окупантами 1 вересня 2022 року, коли в Енергодар вперше заїхала делегація МАГАТЕ, катування та тортури людей, які відмовлялися йти на співпрацю з ворогом.

Дякуємо за підтримку Енергодара та його мужніх мешканців! Весь світ має знати про наших громадян, які залишаються в окупації, військові злочини окупантів, які вони чинять на нашій українській землі", - написав Дмитро Орлов.
Схожі новини: