Понад дві тисячі родин у Запорізькій області залишилися без світла через ворожі обстріли
5 березня 2024 12:22
![Понад дві тисячі родин у Запорізькій області залишилися без світла через ворожі обстріли фото](image/news_small/2024/03/05_101756_bpl9_s.jpg)
Окупанти продовжують руйнувати електромережі «Запоріжжяобленерго».
Внаслідок обстрілів рашистами прифронтових населених пунктів було порушено енергопостачання 2082 родин. На жаль, повернути людям світло того ж дня не було можливості – щойно бригади розпочали аварійно-ремонтні роботи, окупанти відновили обстріли. З міркувань безпеки персонал був змушений покинути ділянку, роботи відновляться, щойно це дозволить безпекова ситуація. Про це повідомляє пресслужба ПАО "Запоріжжяобленерго".
На ранок 5-го березня через бойові дії на підконтрольній території Запорізької області повністю або частково без енергопостачання залишаються 65 населених пунктів (5812 споживачів).
Всі технологічні порушення, що мали місце вчора, усунуто в оперативному порядку, заживлено 1573 споживачів на території обслуговування Вільнянського районного відділення та у м. Запоріжжя. На ранок знеструмлень з технологічних причин немає.