У Запоріжжі судитимуть колишнього воєнкома, який допомагав ухилянтам із оформленням фіктивної інвалідності

Переглядів: 212

1 березня 2024 12:45

У Запоріжжі судитимуть колишнього воєнкома, який допомагав ухилянтам із оформленням фіктивної інвалідності фото

Прокурори Запорізької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього воєнкома за фактом зловживання впливом

За даними слідства, ексвійськовий, а нині керівник громадської організації, пропонував чоловікам призовного віку свої послуги в оформленні фіктивної інвалідності. Про це повідомляє інформаційний відділ Запорізької обласної прокуратури у Запорізькій області. 

За грошову винагороду він пообіцяв вирішити з працівниками медзакладу Запоріжжя питання щодо лікування «хворого» без відповідних на те показників та отримання «правильного діагнозу» для подальшого встановлення групи інвалідності.

Чоловіка було викрито під час одержання частини обумовленої суми в розмірі 10 тис. грн, ще 11 тис. він отримав раніше.

Під час обшуку домоволодіння підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили майже 1,3 млн грн,  294 тис. дол. США, 11,7 тис. Євро, пів кілограма золота 999 проби тощо.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділу поліції № 6 Запорізького РУП Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу УСР в Запорізькій області ДСР Нацполіції України. 
Схожі новини: