"Годувала залишками їжі": 17-річна ізраїльтянка розповіла про перебування зі собакою в полоні ХАМАС

Переглядів: 253

7 грудня 2023 13:50

Годувала залишками їжі: 17-річна ізраїльтянка розповіла про перебування зі собакою в полоні ХАМАС фото

17-річна Мія Леймберг разом зі своїм ши-тцу Беллою 2 місяці пробули в полоні ХАМАС. Їх звільнили під час гуманітарної паузи, яка тривала до 1 грудня. 

"Коли ми були там, мені доводилося годувати собаку залишками їжі", – розповіла дівчина в інтерв’ю Reuters. 

На початку жовтня, коли бойовики ХАМАС атакували Ізраїль, Мія зі своїм улюбленцем гостювали у родичів у кібуці (місті) Нір-Іцхак, що на півдні Ізраїлю. 

Там дівчину разом з мамою, тіткою та дядьком взяли у заручники. Коли людей вантажили в автомобіль, Мія сховала собаку під піжамою.

"На щастя, Белла не схожа на всіх інших маленьких собачок, яких я знаю. Вона доволі тиха, якщо тільки не грається або не біситься. На моїх руках це був додатковий тягар вагою 4 кілограми, але якби я показала, що пес мені заважає, то, думаю, мені б не дозволили її утримувати", – розповіла Мія після поверненню з полону. 

Його дівчинка назвала досвідом, який вона "ще довго не зможе усвідомити". 

"Белла мені дуже допомогла, вона не давала мені нудьгувати й була моральною підтримкою", – сказала Мія, додавши, що в полоні залишилися її дядько та тітка. 

За словами батька дівчини, Моше, бойовики ХАМАС помітили собаку ще в перші дні полону, коли бранцям доводилося підніматися по драбині. 

Однак після короткої дискусії дівчині дозволили залишити тварину, каже Моше. 

"Мія дуже хвилювалася, що з собакою щось станеться, якщо вона її покине", – сказав батько. 

Нагадаємо, ізраїльсько-палестинський конфлікт загострився 7 жовтня, коли ХАМАС ракетами атакував Ізраїль.

Цього ж дня бойовики прорвали кордон та напали на фестиваль електронної музики Supernova, частину учасників якого вбили та взяли у заручники.

9 жовтня в Ізраїлі заявили, що повернули під контроль усі райони на кордоні біля Сектора Гази. 

У жовтні прем’єр-міністр Ізраїля оголосив, що держава планує наземний наступ на Сектор Гази, який може тривати три місяці.

Джерело: Українська правда
Схожі новини: