Перед тим як випустити заручників, ХАМАС накачує їх клоназепамом – МОЗ Ізраїлю

Переглядів: 294

6 грудня 2023 15:20

Перед тим як випустити заручників, ХАМАС накачує їх клоназепамом – МОЗ Ізраїлю фото

Перед передаванням заручників представникам Червоного Хреста терористи ХАМАС наказували людям випити транквілізатори, щоб вони "виглядали безтурботно"

Перед передаванням заручників представникам Червоного Хреста терористи ХАМАС наказували людям випити транквілізатори. Про це заявили на засіданні комітету кнесету представник Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, повідомляє The Times of Israel.

Терористи хотіли, щоб випущені ними заручники виглядали "спокійними, щасливими та оптимістичними", попри перенесене ними за 50 днів перебування в секторі Гази фізичне та психологічне насильство.

Експерт міністерства стверджує, що заручникам давали таблетки клоназепаму (інші назви – клонекс, клонопін та ривотрил), який використовується для профілактики та лікування тривожних розладів, судом, біполярної манії, збудження, пов'язаного з психозом, та обсесивно-компульсивного розладу.

Раніше питання про те, що терористи випускали заручників під транквілізаторами, поставили члени сімей звільнених людей, які виступали в комітеті.

Члени комітету кнесету закликали Міністерство охорони здоров'я розіслати міжнародним та національним медичним організаціям офіційну доповідь з доказами використання препаратів та іншими результатами медичних обстежень звільнених заручників.

28 листопада у Міжнародному Комітеті Червоного Хреста заявили, що їхні представники не можуть потрапити до заручників, яких утримує ХАМАС, тому що терористи розмістили їх у зоні бойових дій.

Джерело: Ліга
Схожі новини: