У Запоріжжі через негоду падали дерева та дощові труби

Переглядів: 254

28 листопада 2023 10:36

У Запоріжжі через негоду падали дерева та дощові труби   фото

Вчора рятувальники ліквідовували наслідки негоди у Запоріжжі

27 листопада у результаті поривів західного вітру, які досягали 25 м/с, рятувальники 9 разів залучалися до ліквідації наслідків негоди у Запоріжжі, Запорізькому та Пологівському районах.

Співробітники ДСНС у взаємодії із комунальними службами прибрали 3 дерева, 2 дощові труби, які впали на проїжджі й пішохідні частини доріг, що становило загрозу для людей та заважало пересуванню транспорту. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Запорізькій області. 

В одному із випадків, внаслідок сильного вітру, з кріплень зірвало антену на даху дев’ятиповерхового будинку, яка зависла над тротуаром. Співробітники Служби порятунку, використовуючи спецобладнання, спиляли та прибрали антену.

Також, у Запорізькому та Пологівському районах області рятувальники надали допомогу трьом водіями, чиї автотранспортні засоби не могли самотужки продовжувати рух через негоду.

Жертви та постраждалі відсутні.

Надавали допомогу у ліквідації наслідків зазначених подій співробітники Широківської та Кушугумської місцевих пожежних команд.

Від ГУ ДСНС залучалося 40 рятувальників, 8 одиниць спеціальної техніки, від місцевих пожежних команд - 2 одиниць техніки, 8 співробітників.
Схожі новини: