Кохання по графіку польотів: запоріжці насолодилися грою зіркових акторів у комедійній виставі "Боїнг-Боїнг"

Переглядів: 261

2 жовтня 2023 19:00

Кохання по графіку польотів: запоріжці насолодилися грою зіркових акторів у комедійній виставі Боїнг-Боїнг фото

У Запоріжжі пройшов показ легендарної вистави «Боїнг-боїнг»

«Боїнг-Боїнг» — справжня легенда французького театру ХХ сторіччя і символ французьких 60-х нарівні з «Шербурзькими парасольками» і «Дівчатами з Рошфора». Зразок комедії положень. П'єса увійшла до книги рекордів Гіннесу, тому що поставлена була в 60 країнах світу. До речі, п’єсу поставили і в Запорізькому обласному академічному театрі юного глядача.

Інтригуючий сюжет розгортається навколо життя молодого парижанина, який крутить роман одночасно з трьома дівчатами, які працюють стюардесами.

Одна — життєрадісна американка, друга — сентиментальна німкеня, а третя — мила француженка. Обраниці літають різними авіалініями, і це змушує винахідливого жениха підлаштовувати своє життя під розклад «прильоту—відльоту» всіх «наречених».

Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше… цілий феєрверк непорозумінь і пошуків виходу з пікантних ситуацій!

Вистава пролітає на одному подиху: драматург, режисер і блискучий акторський ансамбль не дають нудьгувати ні секунди!

На сцену концертного залу імені Глінки виходили народні артисти України Ольга Сумська і Євген Паперний, заслужений артист України Віталій Борисюк, Георгій Хостікоєв, Марина Ягодкіна, Крістіна Синельник, Аліна Безуханіч.

У великому залі був майже аншлаг. На диво, під час вистави, яка тривала понад дві години, жодного разу не оголошувалася повітряна тривога, хоча впродовж дня сирени включали кілька разів. А перші святкові “привітання” з нагоди Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої богородиці і Дня Українського козацтва окупанти надіслали запоріжцям ще вночі.

Але на цей раз акторам і глядачам пощастило — і комедію одні зіграли, а другі подивилися на одному диханні.

Виставу «Боїнг-боїнг» сміливо можна вважати сімейною: разом з Ольгою Сумською грають два її чоловіки — колишній Євген Паперний і нинішній Віталій Борисюк. З урахуванням цього, до речі, глядачі реагували на деякі репліки головних героїв.

Разом з Георгієм Хостікоєвим грає його дружина Марина Ягодкіна. Георгій — син актора Анатолія Хостікоєва від його шлюбу з Любов’ю Куб’юк. А Анатолій, як відомо, багато років одружений на рідній сестрі Ольги Сумської — Наталії Сумській.

Режисером-постановником вистави є улюбленець кількох поколінь, народний артист України Євген Паперний. Коли готував цю прем’єру, легендарний актор для надання ще більшої пікантності комедії на головні ролі вирішив запросити свою колишню дружину Ольгу Сумську і екс-конкурента Віталія Борисюка.

— Поставити комедію «Боїнг–Боїнг» я мріяв давно. Довго задум у голові виношував, — зазначає Євген Паперний. — Глядачам дуже подобається ця вистава. Зараз люди особливо тягнуться до ліричного й смішного — драм і трагедій у житті вистачає. І так було в усі непрості часи. Згадайте, наприклад, наскільки була затребувана творчість артистів у роки Другої світової. Концерти ставали для людей віддушиною, ковтком кисню. Так і тут: глядач, засмучений усім, що відбувається довкола, раптом бачить на сцені гарних жінок, відчуває аромат французьких парфумів, чує гарну музику — і життя налагоджується, з’являються сили. У цьому сила мистецтва!

Оскільки всі колишні образи актори зуміли залишити у минулому, вони з радістю прийняли пропозицію і грають у цій виставі вже понад 10 років.

— Я обожнюю грати в комедіях! Тож коли Євген Паперний зателефонував, я жодної секунди не сумнівалася. Адже у такому пікантному тандемі гріх не зустрітися обом чоловікам на одній сцені! — розповідала журналістам Ольга Сумська. — Крім того, у виставі грає ще й мій пасинок — син сестри — Георгій Хостікоєв. Вистава легка і неймовірно весела! Про пригоди двох молодих людей і чарівних жінок.

— «Боїнг–Боїнг» — це прекрасна французька комедія, яку грають в усьому світі дуже багато років і вона має просто величезний успіх, — ділився Віталій Борисюк. — Це легка комедія положень, у якій багато музики, гумору і, ми сподіваємося, що глядачі після нашої вистави вийдуть із бажанням більше радіти життю, працювати й щодня дарувати квіти своїм коханим жінкам. Найголовніше для нас — щоб наш хеппі енд у виставі передався людям.

...Появу на сцені нашої землячки Ольги Сумської, яка виявилася колишньою бортпровідницею і у фіналі вийшла у формі, глядачі, звісно, зустріли аплодисментами. А після закінчення вистави оваціями проводжали вже усіх акторів. Залишається додати, що організатором показу легендарної вистави “Боїнг-боїнг” виступиа агенція АртМусін Груп.

Фото Олександра Прилепи
Схожі новини: