Голова Запорізької обласної ради стала віце-президенткою

Переглядів: 250

1 жовтня 2023 15:30

Голова Запорізької обласної ради стала віце-президенткою фото

На з’їзді Української асоціації районних та обласних рад,  серед питань, які розглядалися членами УАРОР, були і кадрові. Делегати  з’їзду обрали нового президента –  голову Харківської обласної ради   Тетяну Єгорову-Луценко, президента Асоціації ОМС Харківської області.

Також учасники з’їзду затвердили склад правління, ревізійної комісії та обрали віце-президентів. Рішенням більшості віце-президентом Асоціації районних та обласних рад з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування було обрано голову Запорізької обласної ради Олену Жук.

- Для мене питання здоров’я та медицини є пріоритетними як для голови обласної ради. Адже не може бути розвитку, благополуччя та майбутнього там, де люди не мають кваліфікованої допомоги та сучасної медицини. Особливо зараз, коли військові та цивільні отримують серйозні травми та захворювання в умовах бойових дій, а у інших людей загострюються хвороби через постійний стрес. Я вдячна членам Асоціації за довіру і готова працювати над цим дуже важливим напрямком! – прокоментувала призначення Олена Жук.

Крім того, були прийняті інші процедурні та позиційні рішення. Зокрема, попередній Президент Асоціації Сергій Чернов звітував перед присутніми про діяльність УАРОР за 2017-2023 роки.

Джерело: відділ комунікацій Запорізької обласної ради
Схожі новини: