Особливе свято

Переглядів: 206

30 вересня 2023 13:45

 Особливе свято фото

Це свято нагадує нам про важливість віри, надії та любові у нашому житті, і про те, як вони можуть бути джерелом нашої сили та мужності відстоювати свої переконання та принципи у житті.

 

Це свято особливо для нашої родини і для нашої фірми. Софією звали мою бабусю, і вона насправді була взірцем мудрості. Віра – моя дружина, яка, до речі, десять років працювала в редакції. Любові – наш перший головний бухгалтер і одна з провідних журналісток. Надії – одна з директорок та перша керівниця рекламного відділу.

Свято Віри, Надії, Любові та Софії є важливим для всіх українців, які багато років з вірою та надією відстоюють свою незалежність, які безмежно люблять свою землю і віддають за неї свої життя. А принципи Святої мудрості, що символізує ім’я Софія, є надзвичайно важливими для нашої культури.

Всіх прекрасних жінок, що носять імена Віра, Надія, Любов та Софія, вітаю з Днем ангела. Нехай у Вашому житті будуть радість, щастя, мир, віра, надія, любов та мудрість. Зі святом! І всього вам найсвітлішого, доброго і чистого! І, безумовно, Перемоги!

Михайло КУМОК

 

 
Схожі новини: