У важкодоступній ділянці гір в Румунії біля держкордону з Україною виявили тіло жителя Запоріжжя

Переглядів: 247

20 вересня 2023 20:22

У важкодоступній ділянці гір в Румунії біля держкордону з Україною виявили тіло жителя Запоріжжя фото

Днями на території Румунії, неподалік від кордону з Україною, виявили тіло людини, на яке натрапив турист.

За інформацією Держприкордонслужби, попередньо встановлено, що загиблий був жителем Запоріжжя 1988 року народження. Його виявили у важкодоступних горах навпроти ділянки відділу прикордонної служби «Шибени» (Івано-Франківська область). Тіло в теплому одязі пролежало у горах довгий час.

Прикордонники зазначають, що з початку повномасштабної війни – це вже двадцять четвертий зафіксований випадок, коли український чоловік призовного віку загинув на кордоні України з країнами Євросоюзу. Попередні 23 були виявлені на кордоні з Румунією та Угорщиною на Закарпатті, з них 19 - біля річки Тиса. Зазвичай вони намагалися нелегально потрапити в країни, де немає війни та, за іронією долі, гинули під час такої подорожі.

«Подекуди небезпечний маршрут за великі гроші пропонують злочинці, які наживаються на організації незаконного переміщення осіб через кордон. Такі випадки свідчать про те, що незаконний шлях через кордон, досить небезпечний. Черговим підтвердженням цього став ще один відносно недавній випадок на ділянці відділу прикордонної служби «Шибени», який стався з 32-річним чоловіком та завершився щасливо. Зрозумівши, що він виснажений і замерзає, заблукалий мандрівник зателефонував в ДСНС і був знайдений рятувальниками та прикордонниками», - повідомляють у Держприкордонслужбі.
Схожі новини: