Дієтолог назвала продукт, який розріджує кров і знижує холестерин

Переглядів: 409

2 червня 2024 18:38

Дієтолог назвала продукт, який розріджує кров і знижує холестерин фото

Напередодні зимових свят зростає попит на корицю, яка широко використовується як в кулінарії, так і медицині. За словами дієтолога, ця спеція здатна розріджувати кров і знижувати рівень холестерину.

За своєю антиоксидантною активністю кориця випереджає часник і орегано, оскільки містить набагато більшу кількість циннамальдегіду – корисної речовини, яка знижує ризик розвитку онкологічних недуг.

“Крім іншого, воно розріджує кров, знижує кров’яний тиск і покращує кровообіг”, – підкреслила лікар. При цьому фахівчиня не рекомендує додавати спецію в страви тим людям, які страждають від виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, а також проблем з нирками.

Головною проблемою пошуку справжньої кориці є факт того, що за цей продукт нерідко видають касію. Тоді як у більш дорогої добавки є теплий і м’який аромат, її «родичка» відрізняється більш різким запахом.

Відрізнити їх між собою можна за допомогою варіння кави в еспресо-машині: якщо гуща з доданим продуктом буде крохмалоподібна – це касія. Якщо ж кориця на дні розтікається разом з осадом, то це цілком справжня цейлонська спеція.
Схожі новини: