Підсумки Тижня моди в Нью-Йорку 2023: основні тенденції вуличного стилю

Переглядів: 173

19 вересня 2023 16:00

Підсумки Тижня моди в Нью-Йорку 2023: основні тенденції вуличного стилю фото

Ці речі носили більшість відвідувачів NYFW 2023.

Якщо і є час, коли можна вдягнути саме те, що душа забажає, то це NYFW. Протягом семи днів найстильніші представники індустрії бігають із заходу на вечірку і з подіуму на показ, одягаючи все найкраще. Тут можна побачити не тільки старі (усталені тренди), а й прогнози на майбутнє.

Причому це стосується не тільки речей на подіумі (всі колекції були розраховані на весну і літо 2024 року), а й вуличного стилю гостей Тижня моди в Нью-Йорку. Якими були домінуючі теми стріт-стайлу на NYFW 2023.

Якнайбільше срібла

Якщо що і було очевидно протягом усього тижня, так це те, що модники з ніг до голови закохані в срібло. Починаючи з таких ефектних речей, як срібні чоботи до коліна, спідниці і сумки, і закінчуючи дрібнішими деталями, як-от срібні обручі і пряжки на ременях, металевий відтінок, безумовно, був найпопулярнішим вибором для стрітстайлу.

Тоді як срібло зазвичай асоціюється зі святковим сезоном і новорічними вбраннями, 2023 зробив його зручним і навіть універсальним. Навіть незначна заміна – наприклад, сріблясті балетки замість чорних допоможе вам бути в тренді.

Подвійний денім

Джинсова тканина, безумовно, є основою моди, але те, як її носять, надає їй новизни і свіжості, а у випадку з NYFW це означає, що її потрібно носити з голови до ніг. Чи то класична джинсова сорочка на ґудзиках з джинсами в істинно американському стилі, чи то джинсова сукня з джинсовими чоботами, гості NYFW 2023 не соромилися вибирати максималістичні образи.

Яскравий червоний колір

Якщо ви думали, що «помідорна дівчина» – це літня тема, то подумайте ще раз. Яскравий червоний – ближче до помаранчевого, ніж типовий яскраво-червоний – взяв NYFW штурмом. Ще в лютому, коли дизайнери показували колекції осінь-зима ’23, на подіумах Valentino і Gucci простежувалася загальна тенденція до використання червоного кольору, який виявився найбажанішим (і найсміливішим) кольором осіннього сезону. У вуличному стилі його було більш ніж достатньо: від повністю монохромних червоних образів до більш тонких вкраплень у взуття та аксесуари.

Балетки з цікавими деталями

У той час як на NYFW високі підбори – рідкість, цього року у вуличному стилі з’явилося набагато більше балеток, але без шкоди для виразності. Сітка, «Мері Джейн» і деталі з кристалів зробили базове взуття особливим.

Монохромні кремові образи

У монохромі немає нічого нового, але саме в цьому і полягає принадність того, що він так часто повторюється у вуличних образах цього сезону NYFW. Зокрема, монохромні образи, виконані в білих і кремових відтінках, стали цікавими завдяки металевим аксесуарам, багатошаровості і текстурі.

Джерело: Womanel
Схожі новини: