Принцу Гаррі – 39: головні скандали, в які потрапляв онук Єлизавети II

Переглядів: 250

15 вересня 2023 14:35

Принцу Гаррі – 39: головні скандали, в які потрапляв онук Єлизавети II фото

Принц Гаррі – молодший син принца Чарльза і принцеси Діани 15 вересня святкує свій 39-й день народження. Він неодноразово потрапляв у публічні скандали, ставив плями на власній репутації та репутації монаршої родини.

Гаррі відомий своєю службою в Британській армії, а також громадською діяльністю й роботою в області психічного здоров'я, але попри це в його житті було чимало скандалів, які неодноразово розглядалися на передових сторінках новин та виходили в ефір по всьому світу. 

Скандали в ЗМІ. У серпні 2012 року світові ЗМІ стали свідками несподіваного і гучного скандалу, який вразив громадськість і став темою численних обговорень. У медіа опублікували фотографії оголеного принца Гаррі, який грав у більярд з невідомими дівчатами в одному з розкішних готелів Лас-Вегаса. Ця подія викликала шквал обговорень. А на додачу до публічного обурення, військова кар'єра принца опинилася під загрозою.

Шлюб і сім'я. У 2018 році світова увага була спрямована на одну з найяскравіших і найбільш приголомшливих подій в історії британської королівської сім'ї – принц Гаррі одружився з акторкою Меган Маркл. Ця подія викликала загальний захват та зацікавленість ЗМІ та суспільства в усьому світі. Проте варто зазначити, що королівська сім'я не поділяла цього захвату, навпаки ж, виражала обурення та сумніви щодо такого союзу.

Складання королівських обов'язків. У січні 2020 року принц Гаррі й Меган Маркл оголосили про свій намір вийти з королівської родини та виїхати в США. Це рішення було названо "мегзітом" і спричинило дебати та обговорення у громадськості.

Попри всі турбулентні обставини та скандали, принц Гаррі залишається надзвичайно відданим благодійником, впроваджує ініціативи для поліпшення соціального стану та допомоги гуманітарним проєктам. Він – приклад волонтерства та активної участі в справах, що допомагають іншим. А родинна гармонія і рідний теплий дім є для принца Гаррі найважливішою опорою в житті, що дозволяє йому подолати всі виклики, з якими йому доводиться стикатися.

Джерело: 24-й канал 
Схожі новини: