Маша Єфросиніна звернулася до українців, які продовжують слухати російські пісні

Переглядів: 325

13 вересня 2023 11:10

Маша Єфросиніна звернулася до українців, які продовжують слухати російські пісні фото

Машу Єфросиніна зачепило те, що українці продовжують слухати російських виконавців

Багато хто з яких, до речі, підтримує війну проти України, виступає перед російськими військовослужбовцями, їздить госпіталями.

Єфросиніна впевнена, що, побачивши, що російська музика все ще користується популярністю в Україні, він буде задоволений.

"Ворог це побачить і усміхнеться радісно... Ворог із ще більшою насолодою знищуватиме наші домівки... Невже ракета має рознести тебе на шматки, щоб ти перестав слухати Тіматі", - звернулася Єфросиніна до кожного українця, який продовжує слухати пісні країни-окупанта.

Нагадаємо, рідна сестра Маші Єфросиніної продовжує жити в Москві у шлюбі з російським бізнесменом.

Єфросиніна дуже болісно це переживає і з сестрою не спілкується. При цьому Єфросиніній доводиться стикатися з хейтом на свою адресу через сестру.

«Як я можу відповідати за вчинки іншої людини? Єдине, за що я можу відповідати, мабуть, за вчинки свого сина. Я навіть за вчинки своєї доньки не можу відповідати, бо їй буде 20 років. А як я можу нести відповідальність за дії жінки, якій 37 років, яка має свою сім'ю, своїх двох дітей? Ну, звісно, ​​ні! Тому хейт із цього приводу – теж не зовсім до кінця зрозуміла для мене річ", - говорила Єфросиніна в одному зі своїх інтерв'ю.

Джерело: Політека
Схожі новини: