«Незламний Титан»: у Запоріжжі облаштували ще одне багатофункціональне укриття

Переглядів: 136

12 вересня 2023 10:40

«Незламний Титан»: у Запоріжжі облаштували ще одне багатофункціональне укриття фото

У філії Палац культури «Титан» комунального закладу «Центр культурних послуг» відкрилося оновлене укриття для мешканців Вознесенівського району.

З перших днів війни приміщення приймало людей, які ховалися від атак країни-агресора. Щоб покращити умови перебування всередині, було вирішено капітально оновити укриття. Модернізація зроблена департаментом культури і туризму Запорізької міської ради в рамках Міської цільової програми розвитку цивільного захисту населення і території міста Запоріжжя.

«Приміщенню провели повну реновацію і тепер укриття, розраховане на 520 людей, відповідає усім нормам і має сучасну вентиляцію та протипожежну систему, - повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. - На додаток, тут є можливість у безпечних умовах проводити творчі заняття та культурно-мистецькі заходи. Таким чином запоріжці отримали ще один «Незламний Хаб». Цього разу «Незламний Титан» - надійний простір, де можна не лише перечекати небезпеку, а й з користю провести дозвілля.

Як уточнює департамент культури і туризму Запорізької міської ради, тут можна буде проводити заходи різного формату, дитячі заняття, репетиції та знаходитися у безпеці.

Укриття площею у 508 квадратних метрів отримало капітальний ремонт приміщення, протипожежні двері, додатковий вихід. Було оновлено інженерні мережі, включно з тепловим вузлом, електропостачанням, водопостачанням та водовідведенням. Вентиляційна система дозволить обігрівати приміщення у холодну пору року.

Всередині є первинні засоби пожежогасіння, засоби надання медичної допомоги, шанцевий інструмент. Оновлене укриття також є Пунктом Незламності та обладнане генератором, необхідним запасом води та їжі. У сховищі одночасно може перебувати 521 людина.

Інтер’єр прикрашають плакати сучасних українських митців, що експонувалися у Запоріжжі в рамках проєкту Ukrainian Wartime Posters/ Плакати воєнного часу, який виграв грант від Українського культурного фонду.

 
Схожі новини: