У Нікополі налагодили масштабне виробництво небезпечного психотропу, який розповсюджували у Запоріжжі

Переглядів: 267

29 серпня 2023 14:30

У Нікополі налагодили масштабне виробництво небезпечного психотропу, який розповсюджували у Запоріжжі фото

У Нікополі організували масштабне виробництво «PVP» - підозрюється троє учасників наркоугруповання

За даними слідства, житель Дніпропетровщини розробив план із масового виробництва психотропу «PVP». Для реалізації злочинного наміру залучив ще двох місцевих мешканців. Підозрювані на околиці Нікополя переоблаштували приміщення покинутої ферми в потужну нарколабораторію. У виробництві синтетичних наркотиків використовували переважно соляну кислоту та ацетон. Про це повідомляє відділ інформаційної політики Запорізької обласної прокуратури. 

Замовлення приймали з суворим дотриманням заходів конспірації через створений телеграм-канал.  

Виготовлену наркопродукцію збували партіями через поштові відправлення по Запоріжжю та іншій території України. Щомісяця така незаконна діяльність приносила їм від 6 до 9 млн грн прибутку.  

Правоохоронці провели 14 обшуків за місцем розташування нарколабораторії, у домоволодіннях, гаражних приміщеннях та в автомобілях наркоділків. Орієнтовна вартість вилученого із незаконного обігу психотропу за цінами «чорного ринку» становить близько 30 млн грн. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Повідомлено про підозру трьом учасникам злочинного угруповання, які налагодили масштабне виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини з каналом її розповсюдження по Запорізькій та іншим областям України (ч. 3 ст. 313, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 317, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст. 307 КК України).

Заходи з викриття здійснювалися прокуратурою спільно зі слідчими Відділу поліції № 1 Запорізького РУП Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу Управління боротьби з наркозлочинністю в області ДБН Нацполіції України та силової підтримки спецпідрозділу КОРД.
Схожі новини: