До суду не дійшло: запоріжцям повернули гроші за неякісні товари та послуги

Переглядів: 396

23 серпня 2023 16:36

До суду не дійшло: запоріжцям повернули гроші за неякісні товари та послуги фото

Запорізьким споживачам протягом липня повернуто майже 70,0 тис. грн за товари та послуги неналежної якості

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області забезпечують захист прав споживачів шляхом позасудового розв’язання спорів між споживачами та суб’єктами господарювання.

Як повіджомляє пресслужба відомства, суб'єктам господарювання чи їх представникам роз’яснюється законодавство з питань, зазначених у зверненнях громадян та наслідки, які можуть чекати сторони спору у разі звернення споживачів до суду. Звертається увага щодо дотримання вимог чинного законодавства про захист прав споживачів та недопущення випадків, що призводять до скарг.

За результатами врегулювання таких спорів протягом липня 2023 року споживачам повернуто кошти в сумі понад 69,7 тис. грн.

Кошти повернуто за такі товари та послуги:

  •  18,2 тис. грн. – за телевізор неналежної якості;
  •  22,1 тис. грн. – за пральну машину неналежної якості;
  •  9,5 тис. грн. – за бойлер неналежної якості;
  •  0,07 тис. грн. – за неналежну послугу з пошиття одягу;
  •  19,0 тис грн. - за двері неналежної якості;
  •  0,7 тис. грн. - за лампу неналежної якості;
  •  0,2 тис. грн. – за надання послуг з технічного обслуговування системи обмеження доступу неналежної якості.

«Шановні споживачі! Якщо під час придбання товарів або отримання послуг ваші права було порушено, а господарюючий суб’єкт відмовляється задовольнити висунуті вимоги, у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право звернутися із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області», - говориться у повідомленні пресслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Отримати роз’яснення щодо захисту прав споживача ви можете, зателефонувавши до Консультаційного центру управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області за номером телефону: (+38061)239-73-17.
Схожі новини: