Тільки по паспорту: загарбники продовжують знущатися над мешканцями окупованого міста Запорізької області

Переглядів: 399

15 серпня 2023 18:42

Тільки по паспорту: загарбники продовжують знущатися над мешканцями окупованого міста Запорізької області фото

В Енергодарі в аптеках не видають життєво необхідні ліки мешканцям, які не мають російського паспорта

Загарбники продовжують знущатися над мешканцями окупованих територій, запроваджуючи нові обмеження для тих, хто відмовляється отримувати паспорт рф. Про їх безчинства у місті атомників розповів Енергодарський міський голова Дмитро Орлов.

«Певно, що через недостатні темпи паспортизації на захоплених територіях загарбники отримують догани від свого злочинного керівництва. Тому окупанти продовжують тиснути на населення всіма можливими засобами, вдаючись до відкритого терору та шантажу.

Вочевидь, за дорученням окупаційної адміністрації, аптеки, які лишилися у місті та були захоплені, відмовляються видавати громадянам без паспорта рф життєво необхідні ліки - перш за все інсулін, деякі медикаменти для щитовидної залози тощо», - повідомив Дмитро Орлов.

Це саме ті категорії пільгових ліків, які громадяни України мають право отримувати повністю безкоштовно, адже від їхнього застосування залежить життя пацієнтів.

Крім того, з 1 вересня, за інформацією міського голови, в Енергодарі окупанти мають намір заборонити надавати медичну допомогу енергодарцям без наявності російського паспорта.

«Вже зараз людям, які не мають "папірця" рф, можуть відмовити в госпіталізації або у наданні медичних послуг. Тобто загарбники користуються вразливим становищем людей аби змусити їх отримати паспорт своєї недокраїни.

Такі дії окупантів суперечать не тільки всім можливим правовим нормам, юридичним статтям та конвенціям, але й всім принципам людяності та моралі. Позбавляти людей в окупації життєво необхідних ліків та медичної допомоги - це неприкритий геноцид цивільного населення.

Російські загарбники своїми діями вкотре підтверджують свій статус військових злочинців терористів та катів, які "воюють" з мирним населенням на окупованих землях», - зазначив Дмитро Орлов.
Схожі новини: