Які продукти не можна їсти на ніч

Переглядів: 547

9 серпня 2023 14:10

Які продукти не можна їсти на ніч фото

Вечеря повинна бути легким не тільки по калорійності, але і за своїм складом. Деякі начебто дуже корисні продукти слід уникати у вечірній час, оскільки вони перевантажують шлунково-кишкову систему і знижують якість сну.

Продукти з високим вмістом води. Різного роду кавуни, огірки, селера і тому подібні водянисті продукти перед сном вживати не потрібно з тієї простої причини, що ви всю ніч будете вставати в туалет. А в цьому випадку сподіватися на якісний сон не можна.

Гостра їжа. Вживання чогось гострого незадовго до відходу до сну викликає розлад шлунка і печію. У перці міститься капсаїцин, який підвищує температуру тіла, що також заважає заснути.

Банани. Корисні продукти, але вживати його потрібно перед фізичними навантаженнями, щоб зарядитися енергією. А ось перед сном банани їсти не слід, це може привести до утворення великого обсягу слизу і розладу шлунка.

Яблуко. У цих фруктах міститься пектин, який контролює рівень цукру і холестерину в крові. Але яблука вночі погано перетравлюються, а значить, провокують підвищену кислотність.

Хрестоцвіті овочі. Кольорова і білокачанна капуста, броколі і селери багаті вітамінами, але містять велику кількість нерозчинної клітковини, яка дуже довго перетравлюється. Тим самим ви перевантажуєте шлунково-кишкового систему під час нічного відпочинку.

Горіхи. Фісташки, мигдаль, волоські горіхи допоможуть підтримувати нормальний кров’яний тиск і зміцнювати здоров’я серця. Але в них багато жирів і калорій, що може сприяти збільшенню ваги, якщо вживати горіхи в неправильний час доби.

Темний шоколад. У ньому високий вміст антиоксидантів, що уповільнює старіння і зменшує ризик хвороб серця. Але в шоколаді також міститься кофеїн, що підвищує рівень неспання. Це не найкращий продукт для тих, хто хотів би поспати.
Схожі новини: