Спортсмен з Мелітополя виборов "срібло" на змаганнях у Німеччині

Переглядів: 650

18 червня 2023 14:23

Спортсмен з Мелітополя виборов срібло на змаганнях у Німеччині  фото
Валерій Газаєв здобув призове місце на чергових змаганнях стронгменів

Після змагань у Латвії Валерій Газаєв взяв участь у етапі кубку Європи з богатирського багатоборства, де посів друге місце.

У змаганнях «Bolzplatz om Heid Strongman» U105 взяли участь 14 спортсменів з Німеччини, України, Швейцарії, Нідерландів, Венесуели.

Валерію Газаєву вдалося вибороти "срібло" у своїй ваговій категорій і 7 місце в абсолютній ваговій категорії.

Трійка призерів, виглядає так:

Volker Bauer (GER)

Valerii Gazaiev (UKR)

Ruben van Cred (NED).

"Нажаль, вже 1,5 роки я не тренуюся на потрібному обладнанні, - зазначив Валерій, коментуючи свій виступ. -  Відсутність потрібної практики і напрацювання техніки відчувається все сильніше. Тому з такою підготовкою сподіватись на вищі місця - марно. Підсумовуючи результати змагань скажу так: місцем в турнірній таблиці - задоволений. Показаними результатами - ні. Хоча і став в окремих вправах сeред всіх атлетів третім в трак пулі і другим в дамблі. Це лише «залишки розкоші» від тієї форми, яка в мене була до 24.02.2022. Все логічно і закономірно. Рухаємось далі. Наступна зупинка - парний чемпіонат Європи в неділю 25 червня в місті Неймеген, Нідерланди".