В ПФУ объяснили, кому из украинцев грозит потеря пенсий

Переглядів: 740

19 травня 2023 19:03

В ПФУ объяснили, кому из украинцев грозит потеря пенсий фото

У Пенсійному фонді України нагадали, що станеться, якщо спливе термін дії банківської картки.

Українських пенсіонерів попередили, що можуть виникнути проблеми з отриманням пенсій. Про це повідомляє портал cxid.info.

Насамперед йдеться про випадки, коли спливає термін дії пенсійної картки. Одна з українок поставила представникам ПФУ питання про те, що робити в таких випадках, щоб не втратити гроші.

У ПФУ зробили заяву про пенсії через банківські картки "ПриватБанку" та "Ощадбанку" В Україні стару 1-гривневу монету можна продати за 20 тисяч: може завалятися вдома у кожного В Україні скасують важливу пільгу та запустять суворі перевірки: хто потрапить під удар ПриватБанк без відома клієнтів підключає платні послуги: "У відділенні працюють шахрайки"

Зазвичай фінансові установи повинні про це попереджати за допомогою спеціального повідомлення чи повідомлення. Також інформацію можна отримати за допомогою сайту або звернувшись на гарячу лінію.

Якщо повідомлення не прийшло, і карту заблокували, виплати отримати буде неможливо. В такому разі громадянам потрібно звернутися до відділення свого банку, щоб розпочати процес її відновлення. Поки банківську картку перевипускатимуть, то гроші продовжуватимуть надходити на рахунок, проте скористатися ними можна буде лише після того, як пенсіонер отримає її.

Щоб цього не сталося, перш за все потрібно переконатися, що в обраному банку на період воєнного стану автоматично продовжують термін її дії.Схожі новини: