Як зміняться тарифи в лютому: до чого слід підготуватися

Просмотров: 1065

2 февраля 2023 18:20

Як зміняться тарифи в лютому: до чого слід підготуватися фото

За запевненням влади тарифи в лютому залишаться незмінними. Але не до кінця року. За словами глави уряду Дениса Шмигаля, незважаючи на складну ситуацію в країні, ціни на ЖКП залишаться незмінними.

Тарифи на комуналку можуть підвищити: коли чекати платіжки з новими цінами

Деталі

Зміни до тарифів не стануть вносити аж до закінчення опалювального сезону. У Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг мала змінити ціну на постачання води та водовідведення. Постанову вирішили скасувати, тож на нові цифри в платіжках очікувати не слід. Те саме стосується і гарячої води.

Платити більше за газ українці також не стануть. Вартість мали переглянути ще торік, але цьому завадило повномасштабне вторгнення росії в Україну 24 лютого.

Тариф на електроенергію у 2023 році зафіксовано до кінця березня. Це означає, що вже у квітні на українців чекають сюрпризи. Експерт із житлово-комунальних послуг Олег Попенко зазначив, що на підсумкові цифри вплинуть вимкнення світла по всій країні. Під час подачі електроенергії люди одразу ж поспішають заряджати гаджети і вмикати техніку, що призводить до суттєвих навантажень на електромережу.

Наразі індивідуальні споживачі платять 1,44 грн за кіловат/год за умови загального споживання до 250 кіловат на місяць. Перевищення цієї норми збільшує вартість електроенергії до 1,68 грн за кіловат/год.Похожие новости: