8 років світлої пам'яті КАЗАКОВА ЄВГЕНА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Просмотров: 725
20 мая 2021 10:55
8 років світлої памяті КАЗАКОВА ЄВГЕНА ОЛЕКСАНДРОВИЧА фото

В цьому році 20 травня виповнилося би 80-років з дня народження кандидату біологічних наук, доценту, науково-педагогічному працівнику Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, винахіднику, спортсмену, вчителю-новатору Казакову Євгену ОЛександровичу (1941-2021).

На жаль, уже 8 років його немає з нами…

Назавжди Євген Олександрович залишився в серцях багатьох поколінь школярів, студентів і вчителів біології не тільки як досвідчений вчений-професіонал, талановитий викладач, майстерний науковий керівник, щирий і мудрий наставник, а й як багатогранна особистість та добра людина.

Євген Олександрович залишив у спадок майбутнім поколінням вагомий науковий доробок, серед якого наукові фахові публікації, монографії, навчальні посібники, авторські свідоцтва, а також самовіддану любов до освітянської професії та наукової діяльності. Він гармонійно поєднував педагогічну діяльність з науковою роботою. Це була надзвичайно чуйна та толерантна людина.

Світла пам’ять про Євгена Олександровича назавжди залишиться в серцях рідних, близьких, вихованців, багатьох поколінь вчителів біології та природознавства.


Похожие новости: